Mynář a Slovácko? Hradní kancléř promluvil o své roli i dohodě se Slavií | iSport.cz
Michal Koštuřík
21. listopadu 2018 • 19:30

Mynář a Slovácko? Hradní kancléř promluvil o své roli i dohodě se Slavií

TOP VIDEA
SE SIMONOU v karanténě: Šimon Hrubec promluvil o koronaviru. V Číně média neukazují všechno, říká
Sportovci na sítích: vaření s hokejkou nebo speciální leg day
VŠECHNA VIDEA ZDE

Milion eur ročně (cca 26 milionů korun) po dobu čtyř let. Tedy do konce funkčního období prezidenta Miloše Zemana. Takovou částkou by měl podle několika zdrojů Sportu přispět čínský sponzor prvoligovému 1. FC Slovácko, pokud se dovedou jednání do úspěšného konce. Hradní kancléř Vratislav Mynář, jenž má být hybatelem dění, chystanou dohodu popírá. „O žádných probíhajících jednáních nevím,“ sdělil Sportu. Do konce prosince by mělo být jasněji. Kromě toho se vyjádřil k tomu, na čem se dohodl s šéfem Slavie Jaroslavem Tvrdíkem.Blízký spolupracovník prezidenta Miloše Zemana potvrdil, že má snahu Slovácku pomoct. Vratislav Mynář ze Zlínského kraje pochází, má blízko k fotbalu v rodných Osvětimanech. A hlavně se léta zná s Jaroslavem Tvrdíkem, bossem Slavie.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky * Tenisové vybavení na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud