Posily Masopust a Ševčík. V čem jsou silní a na koho ve Slavii zatlačí? | iSport.cz
Jan Malý
12. prosince 2018 • 12:50

Posily Masopust a Ševčík. V čem jsou silní a na koho ve Slavii zatlačí?

Autor: Jan Malý
TOP VIDEA
TOP 5 extrémních sportů: sjezd aktivní sopky nebo skákání z útesu do moře
Co s ligou? LFA se bude řídit pokynem UEFA, aby se soutěže dohrály
VŠECHNA VIDEA ZDE

V lize kosí soupeře a honí titul, Evropskou ligu má rozehranou na postup ze základní skupiny. Slavia už ale myslí na jaro a vlastně i vzdálenější budoucnost. V pondělí večer přivítala dvě nové akvizice, záložníky Lukáše Masopusta z Jablonce a Petra Ševčíka z Liberce, kteří budou oficiálně představeni příští týden v úterý. Oba mají dobré předpoklady, aby do týmu „sešívaných“ zapadli. Jaké jsou jejich přednosti? Pro koho ze současného kádru budou největší konkurencí?Sotva skončil pondělní zápas mezi Libercem a Opavou, přiznal středopolař Slovanu Petr Ševčík, že u Nisy končí a v zimě se stěhuje do Slavie. Jen chvíli poté to samé potvrdil na Twitteru slávistický šéf Jaroslav Tvrdík a přidal, že vedle něj získali červenobílí i Lukáše Masopusta z Jablonce.

„Nepochybuji o tom, že do týmu zapadnou. Slavia dělá hráče na konkrétní posty do konkrétní herní strategie,“ glosuje příchod dvou šikovných záložníků do Edenu zkušený trenér Vlastimil Palička. „Musejí počítat s tím, že nedostanou nic zadarmo. Ale co jsem o nich slyšel, oba jsou charakterově skvělí, chtějí pracovat. Oba mají Slavii co nabídnout,“ doplňuje Palička.

Noví slávisté jsou předurčeni k tomu, aby zvládli nároky trenéra Jindřicha Trpišovského. Zdobí je rychlost, šikovnost, zarputilost, nejsou líní

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky * Tenisové vybavení na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud