Záloha Sparty bez Stancia: klub chce Dočkala, nebo nic. Jak bude hrát? | iSport.cz
Jan Vacek
30. ledna 2019 • 11:37

Záloha Sparty bez Stancia: klub chce Dočkala, nebo nic. Jak bude hrát?

Autor: Jan Vacek
TOP VIDEA
Český fotbal ve strachu, hrozí devastující škody! Co reakce sponzorů?
Čeští fotbalisté v exotice: Němec, Karoch, Caha zkusil Írán
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO ZE ŠPANĚLSKA | Na soustředění v Marbelle se probudila do dalšího dne. Na prvního pohled obyčejného, přesto úplně jiného. Pro Spartu byl totiž vůbec prvním bez Nicolae Stancia, který už jedná v Dubaji o přestupu do saudskoarabského Al Ahlí. Reakce Letenských? Ledový klid, žádná panika. Pražané se nechystají vzít přestupový trh útokem, zachovávají chladnou hlavu. Bezprostřední reakci v podobě okamžitého příchodu náhrady neplánují. Pouze s jedinou výjimkou. Ta se jmenuje Bořek Dočkal. Jak by Letenští s Dočkalem či bez něho nastupovali? Kdo je překvapivou variantou na podhrot z vlastních řad?Jakmile fotbalová komunita zpracovala bleskový odchod Nicolae Stancia ze Sparty, začala si pokládat zcela logické otázky. Kdo přijde za něj? Trávník? Někdo ze zahraničí? Podle informací deníku Sport je odpověď zcela prozaická. Nepřijde vůbec nikdo. Výjimku tvoří pouze Bořek Dočkal, o jehož návrat klub dlouhodobě stojí.

„Trenér i sportovní ředitel jsou se současným kádrem spokojeni. Pokud nenastane nějaká neočekávaná událost, tedy zranění některého ze středových hráčů, Sparta na přestupový trh nevyrazí,“ konstatuje zdroj detailně obeznámený s děním v letenském klubu.

Byť je Stanciův odchod do Al Ahlí nepochybně sportovním oslabením, pro letenský klub to úplný šok není.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky * Tenisové vybavení na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud