Záloha Sparty bez Stancia: klub chce Dočkala, nebo nic. Jak bude hrát? | iSport.cz
Jan Vacek
30. ledna 2019 • 11:37

Záloha Sparty bez Stancia: klub chce Dočkala, nebo nic. Jak bude hrát?

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO ZE ŠPANĚLSKA | Na soustředění v Marbelle se probudila do dalšího dne. Na prvního pohled obyčejného, přesto úplně jiného. Pro Spartu byl totiž vůbec prvním bez Nicolae Stancia, který už jedná v Dubaji o přestupu do saudskoarabského Al Ahlí. Reakce Letenských? Ledový klid, žádná panika. Pražané se nechystají vzít přestupový trh útokem, zachovávají chladnou hlavu. Bezprostřední reakci v podobě okamžitého příchodu náhrady neplánují. Pouze s jedinou výjimkou. Ta se jmenuje Bořek Dočkal. Jak by Letenští s Dočkalem či bez něho nastupovali? Kdo je překvapivou variantou na podhrot z vlastních řad?Jakmile fotbalová komunita zpracovala bleskový odchod Nicolae Stancia ze Sparty, začala si pokládat zcela logické otázky. Kdo přijde za něj? Trávník? Někdo ze zahraničí? Podle informací deníku Sport je odpověď zcela prozaická. Nepřijde vůbec nikdo. Výjimku tvoří pouze Bořek Dočkal, o jehož návrat klub dlouhodobě stojí.

„Trenér i sportovní ředitel jsou se současným kádrem spokojeni. Pokud nenastane nějaká neočekávaná událost, tedy zranění některého ze středových hráčů, Sparta na přestupový trh nevyrazí,“ konstatuje zdroj detailně obeznámený s děním v letenském klubu.

Byť je Stanciův odchod do Al Ahlí nepochybně sportovním oslabením, pro letenský klub to úplný šok není.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud