Ngadeu blízko přestupu do Fulhamu. Odletěl do Anglie, potvrdil Nezmar | iSport.cz
31. ledna 2019 • 12:30

Ngadeu blízko přestupu do Fulhamu. Odletěl do Anglie, potvrdil Nezmar

Autor: iSport.cz, jam
TOP VIDEA
Čeští fotbalisté v exotice: Němec, Karoch, Caha zkusil Írán
NEJ transparenty z českých fotbalových stadionů: Ostré vzkazy i masivní chorea
VŠECHNA VIDEA ZDE

Napoprvé anglický Fulham neuspěl, Slavia jeho nabídku na obránce Michaela Ngadeua odmítla, nebyla pro ni uspokojivá. Napodruhé se tak devatenáctý celek Premier League rozhodl, že využije výstupní klauzuli, kterou má řízný kamerunský stoper ve smlouvě. Ta činí 4,5 milionu eur (115 milionů korun). Nyní už se věci daly do pohybu.„Jednání mezi oběma kluby probíhají. V noci ze středy na čtvrtek poslal na Michaela nabídku v rámci výstupní klauzule Fulham. Hráč dostal svolení odcestovat do Londýna, kde budou probíhat jednání o jeho smlouvě,“ řekl pro klubový web Slavie sportovní ředitel Jan Nezmar.

Uplatnění klauzule ale ještě nutně neznamená, že Ngadeu klub z Edenu opustí. Musí být splněny ještě dvě hlavní podmínky. Zaprvé sám hráč musí chtít přestoupit a dohodnout se s Fulhamem.

Zadruhé je potřeba, aby se celý transfer stihnul včas. V Anglii totiž končí přestupové období dnes o půlnoci středoevropského času. Je nutné tak stihnout domluvit se na podmínkách smlouvy a podstoupit lékařskou prohlídku.

Teoreticky by mohla jednání ztroskotat i na tom, že by chtěl Fulham zaplatit částku ve splátkách, na což by červenobílí nemuseli kývnout.

POSLEDNÍ DEN PŘESTUPŮ V PREMIER LEAGUE SLEDUJTE ONLINE>>>

Michael Ngadeu-Ngadjui ze Slavie dostává žlutou kartu od rozhodčího Ondřeje Berky
Michael Ngadeu-Ngadjui ze Slavie dostává žlutou kartu od rozhodčího Ondřeje Berky

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud