Ngadeu blízko přestupu do Fulhamu. Odletěl do Anglie, potvrdil Nezmar | iSport.cz
31. ledna 2019 • 12:30

Ngadeu blízko přestupu do Fulhamu. Odletěl do Anglie, potvrdil Nezmar

Autor: ,
TOP VIDEA
ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat? ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat?
Jak vypadá areál ve Špindlerově Mlýně, kde se představí Ledecká a spol.? Jak vypadá areál ve Špindlerově Mlýně, kde se představí Ledecká a spol.?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Napoprvé anglický Fulham neuspěl, Slavia jeho nabídku na obránce Michaela Ngadeua odmítla, nebyla pro ni uspokojivá. Napodruhé se tak devatenáctý celek Premier League rozhodl, že využije výstupní klauzuli, kterou má řízný kamerunský stoper ve smlouvě. Ta činí 4,5 milionu eur (115 milionů korun). Nyní už se věci daly do pohybu.„Jednání mezi oběma kluby probíhají. V noci ze středy na čtvrtek poslal na Michaela nabídku v rámci výstupní klauzule Fulham. Hráč dostal svolení odcestovat do Londýna, kde budou probíhat jednání o jeho smlouvě,“ řekl pro klubový web Slavie sportovní ředitel Jan Nezmar.

Uplatnění klauzule ale ještě nutně neznamená, že Ngadeu klub z Edenu opustí. Musí být splněny ještě dvě hlavní podmínky. Zaprvé sám hráč musí chtít přestoupit a dohodnout se s Fulhamem.

Zadruhé je potřeba, aby se celý transfer stihnul včas. V Anglii totiž končí přestupové období dnes o půlnoci středoevropského času. Je nutné tak stihnout domluvit se na podmínkách smlouvy a podstoupit lékařskou prohlídku.

Teoreticky by mohla jednání ztroskotat i na tom, že by chtěl Fulham zaplatit částku ve splátkách, na což by červenobílí nemuseli kývnout.

POSLEDNÍ DEN PŘESTUPŮ V PREMIER LEAGUE SLEDUJTE ONLINE>>>

Fulham se snaží v posledním přestupovém termínu přivést slávistického stopera Michela Ngadea
Fulham se snaží v posledním přestupovém termínu přivést slávistického stopera Michela Ngadea

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud