31. ledna 2019 • 12:30

Ngadeu blízko přestupu do Fulhamu. Odletěl do Anglie, potvrdil Nezmar

Autor: iSport.cz, jam
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Chorý měl jít ven, primárně chyba VAR. Zlínská konfrontace se sudím? Mohla padnout ČK
Reprezentace znovu bez Kalvacha. Na jeho místo máme dalších pět, řekl Šilhavý
VŠECHNA VIDEA ZDE

Napoprvé anglický Fulham neuspěl, Slavia jeho nabídku na obránce Michaela Ngadeua odmítla, nebyla pro ni uspokojivá. Napodruhé se tak devatenáctý celek Premier League rozhodl, že využije výstupní klauzuli, kterou má řízný kamerunský stoper ve smlouvě. Ta činí 4,5 milionu eur (115 milionů korun). Nyní už se věci daly do pohybu.„Jednání mezi oběma kluby probíhají. V noci ze středy na čtvrtek poslal na Michaela nabídku v rámci výstupní klauzule Fulham. Hráč dostal svolení odcestovat do Londýna, kde budou probíhat jednání o jeho smlouvě,“ řekl pro klubový web Slavie sportovní ředitel Jan Nezmar.

Uplatnění klauzule ale ještě nutně neznamená, že Ngadeu klub z Edenu opustí. Musí být splněny ještě dvě hlavní podmínky. Zaprvé sám hráč musí chtít přestoupit a dohodnout se s Fulhamem.

Zadruhé je potřeba, aby se celý transfer stihnul včas. V Anglii totiž končí přestupové období dnes o půlnoci středoevropského času. Je nutné tak stihnout domluvit se na podmínkách smlouvy a podstoupit lékařskou prohlídku.

Teoreticky by mohla jednání ztroskotat i na tom, že by chtěl Fulham zaplatit částku ve splátkách, na což by červenobílí nemuseli kývnout.

POSLEDNÍ DEN PŘESTUPŮ V PREMIER LEAGUE SLEDUJTE ONLINE>>>

Michael Ngadeu-Ngadjui ze Slavie dostává žlutou kartu od rozhodčího Ondřeje Berky
Michael Ngadeu-Ngadjui ze Slavie dostává žlutou kartu od rozhodčího Ondřeje Berky

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga
Články odjinud


Články odjinud