Do Evropské ligy se všemi posilami. Slavia nebere Jugase a Mešanoviče | iSport.cz
2. února 2019 • 17:21

Do Evropské ligy se všemi posilami. Slavia nebere Jugase a Mešanoviče

Autor:
TOP VIDEA
ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat? ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat?
Jak vypadá areál ve Špindlerově Mlýně, kde se představí Ledecká a spol.? Jak vypadá areál ve Špindlerově Mlýně, kde se představí Ledecká a spol.?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Všechny tři zimní posily si na jaře budou moci zahrát Evropskou ligu. Petr Ševčík a Lukáš Masopust byli dopsáni na soupisku pro soutěž, Alex Král figuruje na takzvaném listu B jako odchovanec Slavie. Vedení mohlo oproti podzimní soupisce udělat podle regulí UEFA jen tři změny, dostalo se tak ještě na Micka van Burena, nevešla se naopak dvojice Muris Mešanovič a Jakub Jugas. U obou se spekuluje o odchodu.

Co se týče bosenského útočníka, zájem má například Mladá Boleslav, urostlého stopera chce Zlín. V kádru zůstává mladý útočník Jan Matoušek, který sám stál o hostování v Příbrami, ale sportovní ředitel Jan Nezmar a šéf klubu Jaroslav Tvrdík se měli podle informací Sportu shodnout, že Matouška neuvolní.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud