Potvrzeno, další Bahrajňan v Ďolíčku! Bohemians získali šestou posilu | iSport.cz
12. února 2019 • 14:49

Potvrzeno, další Bahrajňan v Ďolíčku! Bohemians získali šestou posilu

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: trefa do srdce Tribuny Sever, komentoval Kanga Frýdka? LIGA NARUBY: trefa do srdce Tribuny Sever, komentoval Kanga Frýdka?
Vémola komentuje čtvrtfinále. Jak by si vedl v hokejové bitce? Vémola komentuje čtvrtfinále. Jak by si vedl v hokejové bitce?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Potvrzeno. Bohemians dotáhli jednání s bahrajnským záložníkem Mohamedem Marhúnem, o jehož příchodu do Ďolíčku informoval iSport.cz už na začátku minulého týdne. Přestup univerzála (levé křídlo či podhrot) z klubu Al-Riffa „klokani“ symbolicky zkompletovali v den Marhúnových 21. narozenin.Pro Bohemians je Marhún už šestou zimní posilou. Před ním do Ďolíčku dorazili obránci Lukáš Hůlka s Lukášem Pokorným, záložníci Vladislav Ljovin s Kamilem Vackem a útočník David Puškáč.

„Měli jsme možnost vidět ho na vlastní oči, pro českou ligu bude nepochybně obohacením. Navíc se jedná o hráče, který má velkou ambici prosadit se ve fotbalové Evropě,“ citoval klubový web Viktora Koláře, šéfa fotbalové sekce Sport Investu, který se na přestupu podílel.

Marhún hrál na nedávném mistrovství Asie, kde s Bahrajnem došel do osmifinále, a ve vršovickém klubu se potká s krajanem Júsufem, nejlepším podzimním střelcem Bohemians. „Je to mladý kluk, dostatečně rychlý, šikovný a dostává se do zakončení. Pasuje do výběru hráčů, na které se dívám,“ charakterizoval posilu trenér Martin Hašek.

Momentálně Marhún řeší víza, takže sobotní ligu s Olomoucí podle všeho ještě nestihne.

SESTŘIH: Sparta - Bohemians 1:0. Letenští vydřeli výhru v nastavení Frýdkovou penaltou
720p 360p

RENTGEN: Nová Sparta? Nebyla vidět. Plechatý neměl podporu, Hložek musí přidat
720p 360p

PĚT momentů ligového víkendu: Radův výbuch proti Slavii a Součkův dloubák
720p 360p

TOP GÓLY 20. KOLA: Parádními sóly zazářili Pešek i Van Buren
720p 360p

 
Články odjinud


Články odjinud