Vrba před šlágrem na Slavii: zajímavý plán s obsazením klíčového postu | iSport.cz
Radek Špryňar
11. května 2019 • 13:44

Vrba před šlágrem na Slavii: zajímavý plán s obsazením klíčového postu

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Jágr a Sparta? Dobrý tah z marketingového hlediska, říká expert deníku Sport Pavel Bárta
Karolína Plíšková dovolila Kateřině Siniakové jediný gem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jak zaskočit favorizovanou Slavii? Třeba nečekaným složením základní sestavy. Podle informací deníku Sport se v Plzni vážně zaobírají myšlenkou, že na pozici podhrotového hráče udělají interesantní rošádu. Trenér Pavel Vrba údajně zvažuje na post takzvané desítky velmi zajímavou variantu. Kdo by tuto roli měl plnit a co by to pro tým znamenalo? Byť Viktoria nastoupila v posledních dvou utkáních v rozestavení se dvěma útočníky, je velmi nepravděpodobné, že by se pro stejný způsob hry rozhodla i zítra v Edenu. Spíš se Pavel Vrba vrátí k tradičnímu a osvědčenému schématu 4 – 2 – 3 – 1.

V tom případě ale musí obsadit pozici podhrotového hráče, přičemž na výběr příliš nemá. Z rekognoskace možných variant vyplývá následující:

Aleš Čermák je zraněný, ke všemu trpí výkonnostními výkyvy. Daniel Kolář je fit teprve dva týdny, a ještě nemá natrénováno.

Tomáš Hořava se potýká se slabší formou. Druhou věcí je, že vzhledem k nejistému zdravotnímu stavu Romana Procházky (problémy s tříslem) bude muset kooperovat s Patrikem Hrošovským v prostoru před stopery.

Erik Pačinda vyjma duelu na Spartě není prověřený velkými zápasy, navíc má evidentní soubojové problémy, což by se ještě více projevilo v půtkách s fyzicky velmi dobře vybavenými slávisty.

Vzhledem k těmto okolnostem se podle informací Sportu plzeňský boss Vrba velmi vážně zaobírá myšlenkou, že na desítku stáhne

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud