Rebélie v Teplicích! Krob v béčku? Není to rozvraceč, bouří se opory | iSport.cz
18. května 2019 • 16:26

Rebélie v Teplicích! Krob v béčku? Není to rozvraceč, bouří se opory

Autor: dvo
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Vémola zpovídal fotbalové legendy
iSport podcast: Proč chce West Ham Masopusta? Jak je to se zájmem o Stancia?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Výprask 0:8 v posledním domácím utkání rozpoutal v Teplicích pořádné dusno. Hráči dostali finanční postihy, zkrátila se jim dovolená a posléze se klub rozhodl říznout i do kádru. Šest hráčů Severočechy už opustilo a obránce Jan Krob, dlouholetá teplická stálice, byl přeřazen do béčka. S tím však nesouhlasí jiné opory „Sklářů“. „Není to rozvraceč kabiny,“ napsal na Instagramu Jakub Hora. A přidal se k němu i Tomáš Kučera.„Jan Krob je přeřazený do béčka z výkonnostních důvodů. Bereme ho za jednoho z lídrů kabiny. Nepředával pozitivní myšlení. To on by měl v důležitých zápasech táhnout kabinu,“ prohlásil před pár dny sportovní ředitel Severočechů Štěpán Vachoušek.

Podle informací iSport.cz mělo vedení dát realizačnímu týmu na výběr několik hráčů základní sestavy, aby se vybral jeden, který fiasko na konci sezony odnese.

Volba nakonec padla na 32letého Kroba, který v Teplicích působí již šestým rokem a zastává funkci kapitána. Na jaře navíc laboroval se zraněním a v základní části se stihl uzdravit na poslední tři utkání.

A reakce z kabiny byla blesková.

„Za své 4,5leté působení v týmu jsem Krobíka poznal ze všech stran. Jak lidské, tak i sportovní. Vždy stojí na straně kabiny a vždy za ni bojuje. Dokáže říct pravdu, která se bohužel ne každému líbí. Určitě to není lídr, jen když se daří, nebo při zapíjení dětí, jak si někteří hráči myslí a prezentují ho tak,“ napsal Hora na svůj Instagram a přidal fotku Kroba.

A své si na Instagramu řekl i záložník Tomáš Kučera. „Absolutně s tím nesouhlasím. Je to náš kapitán a co se tyče mě, má plnou podporu. Snad se situace uklidní a příští sezonu nám pomůže na hřišti.“

„Nezavíráme za ním dveře. Bude záležet jen na něm, jak se s tím popere a zvládne. Dáváme tím najevo lidem a kabině, že nám to není jedno. Je to i důsledek toho, že v posledních čtyřech letech máme podobné kolapsy,“ uvedl Vachoušek před pár dny v oficiálním výstupu pro média.

Jak se klub zachová nyní proti rebelii v kabině?

Vše o Teplicích čtěte ZDE>>>

Tomáš Kučera se postavil za Jana Kroba, kterého Teplice odstavily

Jakub Hora nesouhlasí s přeřazením Jana Kroba do B týmu

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud