Rebélie v Teplicích! Krob v béčku? Není to rozvraceč, bouří se opory | iSport.cz
18. května 2019 • 16:26

Rebélie v Teplicích! Krob v béčku? Není to rozvraceč, bouří se opory

Autor: dvo
TOP VIDEA
3. den All Stars Cupu: Slavia ve finále zdolala PSG, rozhodl nádherný oblouček 3. den All Stars Cupu: Slavia ve finále zdolala PSG, rozhodl nádherný oblouček
FIFA pod širým nebem! Unikátní esportová show iSport LIGA přilákala davy FIFA pod širým nebem! Unikátní esportová show iSport LIGA přilákala davy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Výprask 0:8 v posledním domácím utkání rozpoutal v Teplicích pořádné dusno. Hráči dostali finanční postihy, zkrátila se jim dovolená a posléze se klub rozhodl říznout i do kádru. Šest hráčů Severočechy už opustilo a obránce Jan Krob, dlouholetá teplická stálice, byl přeřazen do béčka. S tím však nesouhlasí jiné opory „Sklářů“. „Není to rozvraceč kabiny,“ napsal na Instagramu Jakub Hora. A přidal se k němu i Tomáš Kučera.„Jan Krob je přeřazený do béčka z výkonnostních důvodů. Bereme ho za jednoho z lídrů kabiny. Nepředával pozitivní myšlení. To on by měl v důležitých zápasech táhnout kabinu,“ prohlásil před pár dny sportovní ředitel Severočechů Štěpán Vachoušek.

Podle informací iSport.cz mělo vedení dát realizačnímu týmu na výběr několik hráčů základní sestavy, aby se vybral jeden, který fiasko na konci sezony odnese.

Volba nakonec padla na 32letého Kroba, který v Teplicích působí již šestým rokem a zastává funkci kapitána. Na jaře navíc laboroval se zraněním a v základní části se stihl uzdravit na poslední tři utkání.

A reakce z kabiny byla blesková.

„Za své 4,5leté působení v týmu jsem Krobíka poznal ze všech stran. Jak lidské, tak i sportovní. Vždy stojí na straně kabiny a vždy za ni bojuje. Dokáže říct pravdu, která se bohužel ne každému líbí. Určitě to není lídr, jen když se daří, nebo při zapíjení dětí, jak si někteří hráči myslí a prezentují ho tak,“ napsal Hora na svůj Instagram a přidal fotku Kroba.

A své si na Instagramu řekl i záložník Tomáš Kučera. „Absolutně s tím nesouhlasím. Je to náš kapitán a co se tyče mě, má plnou podporu. Snad se situace uklidní a příští sezonu nám pomůže na hřišti.“

„Nezavíráme za ním dveře. Bude záležet jen na něm, jak se s tím popere a zvládne. Dáváme tím najevo lidem a kabině, že nám to není jedno. Je to i důsledek toho, že v posledních čtyřech letech máme podobné kolapsy,“ uvedl Vachoušek před pár dny v oficiálním výstupu pro média.

Jak se klub zachová nyní proti rebelii v kabině?

Vše o Teplicích čtěte ZDE>>>

Tomáš Kučera se postavil za Jana Kroba, kterého Teplice odstavily

Jakub Hora nesouhlasí s přeřazením Jana Kroba do B týmu

 

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)
Články odjinud


Články odjinud