- Jean-David Beauguel (vlevo) a Adam Hloušek (vpravo) během přípravného utkání Plzně s Domažlicemi • FOTO: Michal Beranek / Sport
Sotva kolotoč skončil, už zase všechno začíná nanovo. Prvoligové kluby postupně zahajují přípravu na příští ročník FORTUNA:LIGY. Hned jedenáct z nich se chystá na soustředění do Rakouska, které tak je jednozačně nejoblíbenější destinací. Na jaké soupeře tuzemské celky v letním období narazí?
SK Slavia Praha
17. 6. - start přípravy
17.–21. 6. - kondiční soustředění v Aigenu (Rakousko)
26. 6. - Dynamo ČB (Čelákovice)
28. 6.–7. 7. - herní soustředění v Linsbergu (Rakousko)
30. 6. - O pohár Ferdinanda Daučíka, Slovan Bratislava (Tehelné Pole)
2. 7. - Československý superpohár, Trnava
Souček skoro za 400 milionů? Podepsal Slavii na pět let, ale mohl by i odejítVideo se připravuje ...FC Viktoria Plzeň
10. 6. - start přípravy
15. 6. - Domažlice (Plzeň)
19. 6. - Sokolov (Plzeň)
22. 6. - Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
26. 6.–5. 7. - soustředění ve Westendorfu (Rakousko)
28. 6. - přípravný zápas (Rakousko)
2. 7. - přípravný zápas (Rakousko)
5. 7. - přípravný zápas (Rakousko)
Vrba o posilách: Ofenziva nebyla podle našich představ, Kalvach výhledově za HrošovskéhoVideo se připravuje ...AC Sparta Praha
Chtěli bychom ještě posily do středu hřiště a obrany, říká JílekVideo se připravuje ...17. 6. - start přípravy
22. 6. - SK Benešov (Benešov)
24. 6.–5. 7. - soustředění v Bad Leonfeldenu (Rakousko)
29. 6. - CFR Kluž
2. 7. - Dynamo Moskva
5. 7. - LASK Linz
FK Jablonec
17. 6. - start přípravy
19. 6. - Jihlava (místo bude upřesněno)
22. 6. - Hradec Králové (Chlumec n. C.)
26. 6. - Pardubice (Lázně Bělohrad)
27. 6.–6. 7. - soustředění v Bad Häringu (Rakousko)
30. 6. - FC Botosani
3. 7. - Arminia Bielefeld
6. 7. - soupeř bude upřesněn
FC Baník Ostrava
17. 6. - start přípravy
22. 6. - Slovan Bratislava (Pasienky)
25. 6.–5. 7. - soustředění ve Wenigzellu (Rakousko)
27. 6. - MOL Vidi FC (Sonnhofen)
2. 7. - NK Osijek (místo bude upřesněno)
5. 7. - Austria Vídeň (Fürstenfeld)
FC Slovan Liberec
17. 6. - start přípravy
25. 6. - Varnsdorf (v Raspenavě)
27. 6.–6. 7. - soustředění v Aigenu (Rakousko)
28. 6. - Linz
2. 7. - Apollon Limassol
5. 7. - Dynamo Moskva
Chtěl jsem se vrátit na lavičku, říká nový kouč Liberce Hoftych. Obzory si rozšiřoval v BrazíliiVideo se připravuje ...FK Mladá Boleslav
17. 6. - zahájení přípravy
22. 6. - Příbram (Benátky n. J.)
22. 6. - Teplice (Benátky n. J.)
23.–28. 6. - soustředění v Hinterstoderu (Rakousko)
25. 6. - Sturm Graz (hřiště Frohnleiten)
28. 6. - Kluž (hřiště Windischgarsten)
5./6./7. 7. - Sokolov
FC Fastav Zlín
11. 6. - start přípravy
15. 6. - Trnava (Holešov)
19. 6. - Zbrojovka Brno (Luhačovice)
20.–27. 6. - soustředění v Lienzu (Rakousko)
22. 6. - FK Škendija
27. 6. - Lokomotiv Moskva
29. 6. - Újezdec-Těšov (Újezdec u Luhačovic)
6. 7. - Senica (Zlín)
SK Sigma Olomouc
17. 6. - start přípravy
22. 6. - Vítkovice (Slatinice)
26. 6. - Hradec Králové (Slatinice)
29. 6. - Pardubice (Slatinice)
29. 6. - Trnava
3. 7.–9. 7. - soustředění v Kaprunu (Rakousko)
4. 7. - soupeř a místo budou upřesněny
7. 7. - soupeř a místo budou upřesněny
FK Teplice
12. 6. - start přípravy
22. 6. - Turnaj Benátky n. Jiz. (soupeři Teplice, Mladá Boleslav)
29. 6. - Baník Sokolov (Chomutov)
1.–6. 7. - soustředění v Písku
3. 7. - Jihlava (Tábor)
6. 7. - Austria Vídeň (Amstetten)
1. FC Slovácko
14. 6. - start přípravy
18. 6. - Slovan Bratislava (Malacky)
22. 6. - Skalica (Strání)
24.–29. 6. - soustředění Slovinsko (v jednání 2-3 zápasy)
3. 7. - Senica
6. 7. - Trenčín
SFC Opava
14. 6. - start přípravy
15. 6. - Chlebičov (Chlebičov)
19. 6. - Vítkovice (Opava)
23. 6. - Brno (Štěpánkovice)
26. 6. - Jastrzebie (Goslaw)
30. 6. - Czestochowa (Czestochowa)
6. či 7. 7. - Poprad (místo a čas budou upřesněny)
Bohemians Praha 1905
17. 6. - start přípravy
22. 6. - Varnsdorf a Ústí n. L. (Uhříněves)
25. 6. - Slovan Bratislava (Pasienky)
28. 6.–6. 7. - soustředění ve Waidhofenu (Rakousko)
29. 6. - Rapid Vídeň
3. 7. - Apollon Limasol
6. 7. - LASK Linz
1. FK Příbram
17. 6. - start přípravy
19. 6. - České Budějovice (Složiště)
22. 6. - Turnaj Benátky n. J. (soupeři Teplice, Mladá Boleslav)
23. 6.–2. 7. - soustředění v Kaprunu (Rakousko)
24. 6. - CSKA Sofia
27. 6. - Legia Varšava
30. 6. - Ferencváros
2. 7. - Botosani
MFK Karviná
17. 6. - start přípravy
17.–21. 6. - soustředění v Ustroni (Polsko)
22. 6. - Žilina (Karviná)
26. 6. - Górnik Zabrze (Zabrze)
29. 6. - Frýdek-Místek (Dolní Lutyně)
6. 7. - Pohronie (Karviná)
SK Dynamo České Budějovice
10. 6. - start přípravy
15. 6. - Beroun (Složiště)
19. 6. - Příbram (Složiště)
22. 6. - Vlašim (Složiště)
24.–29. 6. - soustředění ve Frymburku
26. 6. - Slavia (Čelákovice)
29. 6. - Amstetten (Složiště)
6. 7. - Žižkov (Střelecký ostrov)
Témata:
fotbal, Plzeň, Slavia, baník, ostrava, bohemians, jablonec, příbram, sigma, teplice, Opava, ročník, české budějovice, Mladá Boleslav, Olomouc, Liberec, Slovácko, sport, sparta, Zlín, Karviná, FORTUNA LIGA, ročník 2019/20, Sport na Heureka.cz