iSport PODCAST: Vyřeší Slavia potíže v kotli? Proč Páník zůstává v Baníku? | iSport.cz
29. července 2019 • 17:00

iSport PODCAST: Vyřeší Slavia potíže v kotli? Proč Páník zůstává v Baníku?

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Návraty reprezentantů: Pražská “S” cílí na velká jména
Sparta trénuje na ledě už i s Horákem. Bude na něj spoléhat. Koho chce do lajny?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nabitý nový díl iSport PODCASTU se tentokrát věnuje hned třem hlavním tématům minulého týdne v českém fotbale. Jak si mohou Slavia, její fanoušci a FORTUNA:LIGA vybudovat skvělou atmosféru a zároveň minimalizovat hloupé jednání jedinců, kteří zacházejí nebezpečně s pyrotechnikou? Co znamená už druhá porážka Baníku v sezoně pro budoucnost trenéra Bohumila Páníka? A proč české týmy selhaly (a často selhávají) v brzkých předkolech evropských pohárů? To všechno a spoustu dalšího s redaktory deníku Sport Jakubem Konečným, Janem Malým a na telefonu s Michalem Kvasnicou. Moderuje Martin Vait."Pyká drtivá většina slušných lidí za skutky některých idiotů," glosuje Jakub Konečný situaci, která vznikla v závěru nedělního zápasu Slavie proti Sigmě Olomouc. "Kluby nejprve řeší cestu cukru, kdy se s fanoušky, i těmi problémovými, snaží domluvit a navázat s nimi spolupráci. Jenže to většinou stejně končí průšvihem," dodává s připomínkou na loňský zápas Sparty se Suboticí. Kvůli vtrhnutí několika fandů na hřiště má letenský klub zavřený stadion na utkání s Trabzonsporem. "Potom přichází ta represivní složka, ten bič, a to zřejmě teď čeká i Slavii."

Podcast řeší i situaci v ostravském Baníku. Po druhé prohře ze tří kol se stadionem nese pokřik "Páník ven". Redaktor Sportu Michal Kvasnica vysvětluje, proč zkušený kouč nebude v nejbližší době odvolán, zároveň ale rozvádí svůj názor, že by skutečně odejít měl. "Vyzní to možná drsně, ale teď by jim pomohla jakákoli změna. Herně to je pořád stejné, křivka má spíše klesající tendenci," řekl.

Proč Baník má důvěru v Bohumila Páníka? Jak redaktoři Sportu viděli vystoupení českých týmů v Evropě? Poslechněte si v iSport PODCASTU:

Odebírejte iSport PODCAST:
SPOTIFY * PLAYER FM * RSS

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud