Liga očima fanoušků: V Edenu bratr vraždí bratra. Bob je baníkovec, ale... | iSport.cz
31. července 2019 • 16:55

Liga očima fanoušků: V Edenu bratr vraždí bratra. Bob je baníkovec, ale...

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
 • Diskuze slávistických fotbalistů a fanoušků po zápase s Olomoucí Diskuze slávistických fotbalistů a fanoušků po zápase s OlomoucíFOTO: Barbora Reichová/Sport

  Po třetím kole FORTUNA:LIGY se fanoušci snad řeší ještě víc než výsledky. Hlavně události z Edenu budou mít dohru nejen u disciplinární komise. V Plzni se konečně dočkal Michael Krmenčík, zatímco na Baníku fanouškům dochází trpělivost s jinak oblíbeným trenérem Páníkem. A mediální vyjádření Martina Haška už jsou diskuzích evergreenem. 

 • SLAVIA PRAHA: Kdo je větší, lepší fanoušek?

  Někteří jedinci z Tribuny Sever vystavili nejen svému fanouškovskému uskupení tvrdý direkt tím, že házeli světlice do sektoru hostí.

  To, že se jedná o odsouzeníhodný čin, je jednoznačné a ihned při zápase se proti tomu ohradila většina přítomných fanoušků a také hráči, kteří odmítli jít na děkovačku. Bohužel se vyrojilo mnoho komentářů na sociálních sítích žádajících tvrdé represe a obětního beránka z řad TS. A bylo jim to částečně splněno i za cenu jejich vlastního omezení. Prázdné heslo #spolujsmesilnejsi bylo uzavřeno a začíná nové #SuperSlavia a předhánění se kdo je větší, lepší super fanoušek. Bratr vraždí bratra, rodina skomírá.

  Fotbalově se ten den taky nevydařil. Tři povinné body doma zůstaly, ale herní stránka nic moc. Asi výkonu uškodil brzký gól.

  Po slabém poločase musel být střídán Traoré a nahradil ho Král. Výkon se zlepšil, ale gól nepřišel ani po příchodu Stancia či Škody.

  Nakonec ještě penalta proti nám, díky bohu neproměněná. Ještě že máme Spartu…

  DAVID OCETNÍK. 41 LET, AREA 114

  SESTŘIH: Slavia - Olomouc 1:0. Coufalova paráda a infarktový závěr, Sigma nedala penaltu

 • VIKTORIA PLZEŇ: Krmenčík moc a moc chtěl

  Celý týden bylo horko, že i mouchy chodily pěšky, a když jdeme na fotbal, dostaneme sprchu, že jsem tričko v ochozech musel ždímat. Na hřišti nám to ale nijak nevadilo, do sestavy trenér sáhl a mladí vlčáci se docela ukázali.

  Naháněli Karvinské po celém hřišti, i když to chvílemi vypadalo jak vodní hrátky. Kdybychom proměnili polovic šancí, byla by půle 3:0 a po zápase. Tahle jsme museli trnout až do konce, nicméně body jsou doma. Jo jo, Krmenčík. Už od začátku sezony na něm bylo vidět, jak moc a moc chce… A ono se to konečně utrhlo. Dal dva góly, mohl mít i tři, ale stačí to. Hlavně jsem si přál, aby si nějaký nechal do úterního řeckého pekla. Nedá mi to, abych se nepodíval k sousedům S+S.

  Slavisté vyřvávali po našem neslavném zápase na Spartě, že u nich nikdy, nikdy nemůžou světlice létat k soupeři… A tohle bylo co?

  Sáhněte si do svědomí, a pak teprve haňte!

  A milionová Sparta? Holt jeden Pelta 2:0 jaro, pardon podzim nedělá. Čest královně Viktorce, pyro na fotbal patří, ale bezpečné!

  KOVI. 51 LET, PODNIKATEL 

  SESTŘIH: Plzeň - Karviná 3:2. Střelecky se probudil Krmenčík. Outsider ale vzdoroval

 • SPARTA PRAHA: Pět bodů ztráty je dost

  Šílený začátek v Budějovicích bohužel potvrdil, že problémy v obraně jen tak nepřestanou, je to stejná písnička jako v minulé sezoně. Hrubice Costy ve 2. minutě nebyla dostatečným varováním, a tak na sebe trest nenechal dlouho čekat. Zase nás soupeř zaskočil.

  Nechápu, že po přípravě stoper číslo jedna Kaya po jednom nepovedeném zápase stojí, a naopak s Costou, který dost chyboval, se bude pracovat, protože ho potřebují pro Evropu… Druhá půle byla nahoru dolů, se šancemi na obou stranách, ale nutno říct, že Budějovice je měly větší a jen díky Nitovi se nám podařilo vyrovnat. Bod je asi spravedlivý, ale málo. S ohledem na los a při vší úctě k soupeřům je pět bodů ztráta na čelo po třech kolech hodně.

  Je to teprve start, tak nepodléhejme panice, na druhou stranu další ztráty by už mohly znamenat problémy. Hlavně musí přijít nadstandardní výkony od více hráčů, a ne jen Kangy. Kozáka mi je líto, protože opravdu dře pro tým, ale bohužel je to útočník a těm se počítají góly…

  MICHAL ŠEDIVÝ. 50 LET, OUTDOOR EXPERT

  SESTŘIH: České Budějovice - Sparta 2:2. Sporná penalta, (ne)gól. Hosté v závěru vydřeli bod

 • BANÍK OSTRAVA: Bob je náš, ale hra stagnuje

  Výkon ve vyhnanství s Teplicemi byl o trošku lepší než předešlé zápasy, ale pořád to byla spíše válka než líbivý fotbal.

  Trenér Páník udělal oproti vítěznému zápasu v Karviné nějaké změny a ta největší byla v útoku. Bary sice nedal penaltu, ale pokud je zdravý, tak je suverénně útočníkem Baníku číslo jedna. Podržel míč, dostával se do šancí, připravoval šance.

  Ke konci zápasu se ozývalo čím dál více z ochozů Páník ven! Jeho konec nebyl vyvoláván kvůli tomu, že se zrovna prohrávalo, ale proto, že hra Baníku stagnuje. I když je Bob Páník náš, baníkovec, kromě předváděných výkonů za nás mluví i trocha matematiky. Za rok 2019 jsme nastoupili ke dvaceti zápasům a získali jsme pouhých šestnáct bodů. Jak známo, k záchraně je jich potřeba minimálně třicet.

  Pokud budeme ve výkonech a výsledcích takto pokračovat, nečeká nás nic příjemného. V Opavě jde o derby, je třeba je vyhrát, abychom ukázali, kdo je králem Slezska a před těžkými zápasy získali nějaké body.

  DAVID LIVEČ. 37 LET, VEDOUCÍ PRODEJE

  SESTŘIH: Baník - Teplice 0:1. V úvodu rozhodl Žitný, Baroš nedal penaltu

 • BOHEMIANS PRAHA 1905: Pane Hašku, takhle ne!

  Martina Haška respektuji jako odborníka a trenéra. Jako člověka tolik ne. Nejprve v minulé sezoně zesměšňuje své hráče, tým, který si částečně upravil k obrazu svému a který prezentuje jeho myšlenky. V Bohemce není fotbalista jako Zidane a napijme se dobrého piva – kdyby byl, tak už tam nekope. Navíc Hašek byl vzorem svého týmu – žádný velký technik, spíš atlet (nic proti tomu).

  V Příbrami se vysměje prostředí a následně Kodrovi, že dal životní gól. Jednak ti frajeři to trefili poněkolikátý, takže je asi něco špatně u videa. Za druhý na tuhle hlášku má v Ďolíčku patent Radek Sňozík. A to nejpodstatnější: my jsme Bohemka, klub s historickou tradicí, který se chce nějak prezentovat, a určitě ne formou, kterou to činí jeho trenér.

  Ještě letmo zatleskám Petru Radovi za jeho upřímné vystoupení a do Sinobo Stadium bych rád vzkázal, že až se budete příště na Twitteru rozčilovat, když někdo označí fandy za idioty, a plakat, že vám „UEFA mafia“ zavřela sektory, nezapomeňte si pustit nedělní zápas.

  VÍT LUKEŠ. 27 LET, ŽIVNOSTNÍK

  SESTŘIH: Příbram - Bohemians 3:2. Divoký zápas rozhodl střídající Voltr

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud