Nová pravidla na Slavii. Žádné stání na schodech, průchod zakázán | iSport.cz
23. srpna 2019 • 09:56

Nová pravidla na Slavii. Žádné stání na schodech, průchod zakázán

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Krmenčík a penalta (?), odvážný Rada versus Šádek LIGA NARUBY: Krmenčík a penalta (?), odvážný Rada versus Šádek
Muradov: Všichni se mě pořád ptali, kdy už budu v UFC. Teď už vím! Muradov: Všichni se mě pořád ptali, kdy už budu v UFC. Teď už vím!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Od sobotního vršovického derby s Bohemians začnou v Edenu platit nová pravidla. V reakci na incident ze zápasu s Olomoucí, kvůli kterému měla Slavia na jeden zápas uzavřený stadion, přišlo několik zpřísněných opatření, na které si fanoušci úřadujícího mistra budou muset zvyknout.Disciplinární komise kvůli incidentu, kdy několik fanoušků hodilo světlice mezi fandy Sigmy, uzavřela Slavii stadion pro klání s Libercem. Odvolací komise Slavii tento týden zrušila souběžný podmínečný trest, předseda představenstva při debatě s jejími zástupci slíbil přísný postup. "Klub komisi prezentoval rozhodnutí představenstva o nekompromisním postupu proti opakování podobných excesů ze strany jednotlivců včetně probíhajícího zavádění nových technologií," napsal v úterý Tvrdík, který kvůli jednání odvolací komise zmeškal úvodní duel svého týmu ve 4. předkole Ligy mistrů v rumunské Kluži.

Teď klub uveřejnil konkrétní opatření. U vstupů budou přísnější a důkladnější kontroly, kvůli kterým se doporučuje přijít na stadion alespoň hodinu před výkopem. Aktualizovaný plánek stadionu také ukazuje, kterých vstupů by měli fanoušci využít při cestě na své místo. Koridor táhnoucí se celým stadionem nebude do 10. září průchozí, mezi severní a východní tribunou bude uzavřen, stejně tak uprostřed západní tribuny. Do té doby bude podle předsedy představenstva zaveden kamerový systém, který zjednoduší postup proti jednotlivcům.

Na celém stadionu bude zakázáno stání na schodech, ovšem jen pro zápasy UEFA, jak později upřesnil Jaroslav Tvrdík. Přísná opatření zasáhnou výrazně Tribunu Sever, kde budou na pořádek dohlížet stevardi.

Nový plán přesně ukazuje, jakým vchodem se fanoušek Slavie dostane na své místo

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud