Sparta chystá řez! Odejít mají až tři stopeři, kdo a kam zamíří? | iSport.cz
Jan Vacek
28. srpna 2019 • 18:00

Sparta chystá řez! Odejít mají až tři stopeři, kdo a kam zamíří?

Autor: Jan Vacek
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
TOP MOMENTY KOLA: Démon Kolář, Horváthova premiéra nebo vynalézaví fanoušci
Sparta - Plzeň: Beauguel bombou pod víko zvyšuje na 2:0 pro Viktorii!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Střední obránci. V prvních týdnech nové sezony bychom v souvislosti se Spartou nenašli nic, co by se rozebíralo víc než právě oni. Nyní se dostávají na forhont znovu. Vedení letenského klubu totiž osnuje personální reakci na skutečnost, že tým znovu prožije ročník mimo evropské poháry. Podle informací deníku Sport je tak ve hře odchod až tří stoperů. O koho jde a kam by mohly mířit jejich další kroky, čtěte v zamčené části článku.Není to tak dlouho, co se ve fotbalovém prostředí rozebíral enormně vysoký počet stoperů, kterými Sparta disponuje. Byly to opodstatněné rozpravy, stačí letmý pohled na soupisku rudých. Dávid Hancko, Costa Nhamoinesu, Uroš Radakovič, Lukáš Štetina, Semih Kaya. K nim rekonvalescent David Lischka a dlouhodobě zraněný Filip Panák. V součtu sedm jmen.

Tohle číslo je samo o sobě obrovské. Tím spíš, když na Spartu znovu čeká účast pouze v lize a domácím poháru. Pro porovnání krátký pohled do tábora největších rivalů: Plzeň má v tuhle chvíli čtyři stopery, Slavia tři čistokrevné. Letenským počet středních beků nakynul v souvislosti se zdravotními trablemi Lischky s Panákem, i přesto je za dané situace tento stav neudržitelný.

Proto se chystá významná redukce. Podle informací deníku Sport se sportovní vedení klubu shodlo na třech jménech, která by v nejbližší době mohla klub opustit. O koho jde? Prioritou je rozvázání vztahu s drahým a prakticky nevyužívaným Kayou,

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud