Posílí Slavia od konkurence? Po konci v Plzni má přijít Mysliveček | iSport.cz
5. září 2019 • 10:24

Posílí Slavia od konkurence? Po konci v Plzni má přijít Mysliveček

Autor: kub
TOP VIDEA
Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slavia na startu nové sezony brojí na všech frontách, je možné, že posílí i svůj štáb v kancelářích. František Mysliveček podle všeho zůstal bez práce jen necelé tři týdny. Poté, co zkušený funkcionář skončil po vyřazení z Evropské ligy v Plzni, má mít namířeno do sportovního vedení v Edenu. Klub informaci nepotvrdil, šlo by ale o velmi pikantní přesun fotbalového odborníka s kontroverzní minulostí.„Odpovídat bude za plánování a rozvoj hráčských kariér, zejména u mladých hráčů a talentů, včetně jejich vyhledávání,“ uvedl dobře informovaný instagramový účet slaviabackstage během středy.

Pro Slavii by měl Mysliveček velký přínos i tím, že dokonale zná způsob práce a zákulisí v konkurenční Plzni, kde klubu pomáhal až do nejvyšších pater českého fotbalu.

Čtyřiapadesátiletý funkcionář působil ve Viktorii uplynulých jedenáct let, kde se v roli konzultanta, sportovního ředitele a nakonec hlavního skauta podílel na zlaté éře západočeského klubu.

Ve druhé polovině srpna, poté, co Západočeši nesplnili jeden ze svých klíčových cílů a vypadli z evropských pohárů, svou pozici opustil. Ve funkci sportovního ředitele ho nahradil Zdeněk Psotka, který dlouhé roky působil v Olomouci. V červnu 2016 nastoupil do Viktorie jako sportovní ředitel mládeže, nyní povýšil.

Mysliveček platí za uznávaného fotbalového odborníka s velkým přehledem na hráčském trhu, zároveň muže s kontroverzní minulostí. V roce 2005 byl totiž ještě coby funkcionář Liberce potrestán disciplinární komisí svazu pokutou 100 tisíc korun a dvouletým zákazem činnosti ve fotbale za pokus ovlivnění zápasu se Zlínem.

Kromě Slavie měl po odchodu z Plzně rovněž nabídku z Mladé Boleslavi.

SESTŘIH: Opava - Slavia 1:1. Hosté dominovali proti deseti, v závěru je ale zmrazil Žídek

Tajemství Slavie. Kdo z hráčů půjde chytat, když přijdou o všechny brankáře?

Král: Spartak je sportovní posun, Rusko mezistupeň do velkého fotbalu

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník OstravaČlánky odjinud


Články odjinud