Posílí Slavia od konkurence? Po konci v Plzni má přijít Mysliveček | iSport.cz
5. září 2019 • 10:24

Posílí Slavia od konkurence? Po konci v Plzni má přijít Mysliveček

Autor: kub
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Plzeň - Sönderjyske 3:0. Viktoria jde v EL dál, čeká ji cesta do Izraele
Liberec přehrál oslabené Rumuny. Teď ho čeká APOEL
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slavia na startu nové sezony brojí na všech frontách, je možné, že posílí i svůj štáb v kancelářích. František Mysliveček podle všeho zůstal bez práce jen necelé tři týdny. Poté, co zkušený funkcionář skončil po vyřazení z Evropské ligy v Plzni, má mít namířeno do sportovního vedení v Edenu. Klub informaci nepotvrdil, šlo by ale o velmi pikantní přesun fotbalového odborníka s kontroverzní minulostí.„Odpovídat bude za plánování a rozvoj hráčských kariér, zejména u mladých hráčů a talentů, včetně jejich vyhledávání,“ uvedl dobře informovaný instagramový účet slaviabackstage během středy.

Pro Slavii by měl Mysliveček velký přínos i tím, že dokonale zná způsob práce a zákulisí v konkurenční Plzni, kde klubu pomáhal až do nejvyšších pater českého fotbalu.

Čtyřiapadesátiletý funkcionář působil ve Viktorii uplynulých jedenáct let, kde se v roli konzultanta, sportovního ředitele a nakonec hlavního skauta podílel na zlaté éře západočeského klubu.

Ve druhé polovině srpna, poté, co Západočeši nesplnili jeden ze svých klíčových cílů a vypadli z evropských pohárů, svou pozici opustil. Ve funkci sportovního ředitele ho nahradil Zdeněk Psotka, který dlouhé roky působil v Olomouci. V červnu 2016 nastoupil do Viktorie jako sportovní ředitel mládeže, nyní povýšil.

Mysliveček platí za uznávaného fotbalového odborníka s velkým přehledem na hráčském trhu, zároveň muže s kontroverzní minulostí. V roce 2005 byl totiž ještě coby funkcionář Liberce potrestán disciplinární komisí svazu pokutou 100 tisíc korun a dvouletým zákazem činnosti ve fotbale za pokus ovlivnění zápasu se Zlínem.

Kromě Slavie měl po odchodu z Plzně rovněž nabídku z Mladé Boleslavi.

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

SESTŘIH: Opava - Slavia 1:1. Hosté dominovali proti deseti, v závěru je ale zmrazil Žídek

Tajemství Slavie. Kdo z hráčů půjde chytat, když přijdou o všechny brankáře?

Král: Spartak je sportovní posun, Rusko mezistupeň do velkého fotbalu

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud