iSport podcast: Na čem musí Kozák zapracovat? Vyhraje Liverpool ligu? | iSport.cz
7. října 2019 • 18:00

iSport podcast: Na čem musí Kozák zapracovat? Vyhraje Liverpool ligu?

Autor: iSport.cz
iSport podcast: Karviná nesmí být satisfakcí. Kde se musí Kozák zlepšit?
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sparta si aspoň trochu spravila náladu kanonádou proti Karviné, její výkon ale nezůstal bez otázek. Dokázali Hancko a Lischka, že jsou ideální stoperskou dvojicí pro Spartu? A na čem ještě potřebuje zapracovat Hložek, aby vyrostl ze supertalenta ve světovou hvězdu? 



Nový iSport podcast se věnuje taky diskutabilní penaltě v závěru proti Plzni a zdali je vzestup Teplic podpořen i výkony, ale podívá se taky mimo českou ligu. Postaví trenér Jaroslav Šilhavý reprezentaci do zápasu s Anglií na slávistech? A proč by Liverpool konečně po 30 letech mohl ovládnout Premier League?

O tom všem a mnohém dalším v novém díle iSport podcastu diskutují Pavel Hartman a Martin Vait. Na telefonu s redaktorem na severní Moravu a Slezsko Michalem Kvasnicou se podíváme také na to, jestli trenér Bohumil Páník dokázal transformovat tým Baníku a jestli kouč Radoslav Látal pozvedl Olomouc. Moderuje Martin Pešout.

Všechny díly iSport podcastu najdete na stránce iSport.cz/podcasty a také ve všech podcastových aplikacích včetně Youradio, iTunes nebo Spotify a také na YouTube kanálu deníku Sport.

OBSAH

0:00 Může být Kozák pro Spartu platný útočník?

9:37 Je Hancko s Lischkou ideální stoperská dvojice? A v čem se Hložek ještě musí zlepšit?

24:17 O čem svědčí diskutabilní penalta proti Plzni?

32:54 Dokázal Páník transformovat Baník? A jaká může být Barošova role po kariéře?

47:47 Postaví Šilhavý reprezentaci proti Anglii na slávistech?

56:22 Proč Liverpool konečně po 30 letech vyhraje Premier League?

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava



Články odjinud


Články odjinud