Třaskavá kauza Hašek. Co bude s rebelujícím záložníkem dál? | iSport.cz
Jan Vacek
28. ledna 2020 • 18:47

Třaskavá kauza Hašek. Co bude s rebelujícím záložníkem dál?

Autor: Jan Vacek
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Dávid Hancko: NEJ stoper ligy? Připomeňte si jeho TOP3 momenty
iSport podcast: Přijdou posily do Bohemians? Je zájem o Vodháněla a co Pulkrab?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zatímco fotbalisté Sparty už ve španělské Marbelle polykají tréninkové dávky, Martin Hašek zůstává v Praze. Trucující záložník navzdory platné smlouvě v pondělí odmítl s mužstvem na soustředění odcestovat, což mělo za následek drtivou reakci ze strany letenského klubu. Den po hlavní erupci sváru se situace sice uklidnila, oboustranné napětí ale přetrvává. Jak bude celá kauza pokračovat?Na úvod si v rychlosti shrňme, co se během divokého pondělí stalo. Martin Hašek, jenž dlouhodobě usiluje o odchod z klubu, se po odpoledním tréninku dostal do křížku s nejužším vedením Sparty. Na schůzce, které byl kromě sportovního ředitele Tomáše Rosického a člena představenstva Petra Hrdličky přítomen i hlavní trenér Václav Jílek, si vyslechl, aby se dostavil na letiště k odletu do Španělska.

To se ovšem nestalo. Hašek nedorazil, výprava tak do Marbelly odcestovala bez něj. Sparta vzápětí reagovala na tuzemské poměry nezvykle ostrým prohlášením.

Předplaťte si iSport Premium! Nyní ZDARMA na první měsíc pro nové uživatele při nákupu v aplikaci iSport.cz. Více ZDE>>>


„Ze strany hráče došlo k hrubému porušení vnitřních pravidel, jedná se o vyjádření pohrdání klubem, jeho vedením, trenéry, spoluhráči i fanoušky. Následovat bude finanční postih, zároveň bude nejvyšší vedení řešit budoucnost hráče. Martin Hašek má platný kontrakt a jedná v přímém rozporu se smlouvou. Sparta své závazky, vyplývající z platné profesionální smlouvy, bezezbytku plní. Hráč nikoli,“ stálo mimo jiné v textu.

Během úterý emoce přece jen trochu opadly, oboustranný chlad ale neodezněl. Co se bude dít dál?

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz
Články odjinud


Články odjinud