Sparta bude pokračovat ve vítězné jízdě, Slavia se zase přiblíží titulu | iSport.cz
20. června 2020 • 12:22

Sparta bude pokračovat ve vítězné jízdě, Slavia se zase přiblíží titulu

Autor: jos
Vstoupit do diskuse
0
Sparťanský kapitán Bořek Dočkal.
TOP VIDEA
iSport podcast: Je Baroš největší postavou v dějinách Baníku? Co jeho role po kariéře?
MOMENTY 4. nadstavbového kola: Baroš se loučil, boj o korunu střelců a Boleslav do Evropy?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Sparta zvládne vstup do ligové nadstavby a ve skupině o mistrovský titul vyhraje nad Slovanem Liberec. Před sobotním duelem na Letné se na tom shodnou experti i samotní tipéři. „Letenští doma moc práce mít nebudou. Ačkoliv oba kluby v tabulce dělí jen pár bodů, naprostá většina fanoušků si vsadila právě na výhru domácích v kurzu 1,54:1. Sparta v posledních šesti utkáních vyhrála a věří jí 96 procent tipérů,“ prozradila Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.Liberec umí Spartu pozlobit, dokáže se vyhecovat, rozjeté borce v rudých dresech ale tentokrát o body nepřipraví. Remízu vypsanou v kurzu 4,33:1 mají na tiketech pouhá tři procenta tipérů a výhru Slovanu dokonce jen jedno procent, čistá dvojka je nabízena v kurzu 6,18:1,“ dodává Světlíková. „Na tiketech dokonce převažuje výhra Sparty s handicapem jedné branky v kurzu 1,9:1,“ doplňuje.

Sází se rovněž na to, že Sparta vstřelí první gól (1,4:1), podle bookies by se mezi střelce mohli zapsat Kozák či Kanga. Na to, že vstřelí gól je kurz 3:1.

Stejně jako tipéři věří Spartě, má jejich přízeň i konkurenční Slavia, jež se snaží přiblížit mistrovskému titulu. Pětadevadesát tipérů má na tiketech výhru sešívaných v kurzu 1,65:1. „Baníku věří jen dvě procenta sázkařů v kurzu 5,94:1, tři procenta pak věří remíze 3,76:1“ prozrazuje tisková mluvčí Chance.

Oproti zápasu na Letné bude k vidění méně branek. „Jako první se v utkání podle bookies i tipérů dočká gólové radosti Slavia, lze na to sázet v kurzu 1,6:1,“ dodává.

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud