Jihlava na úvod jara ztratila, poslední Vyšehrad vyrovnal z penalty v závěru | iSport.cz
5. března 2021 • 16:55

Jihlava na úvod jara ztratila, poslední Vyšehrad vyrovnal z penalty v závěru

Autor: ČTK, krm
0
Minulá kandidatura na šéfa FAČR byla v totalitě. Teď cítím šanci, říká Fousek
Procházka ve stylu šaolinů. Na Reyese vyrazí s novým účesem, titul neřeší

Fotbalisté Jihlavy remizovali na úvod jarní části druhé ligy s Vyšehradem 1:1. Na branku domácího Michala Ševčíka z penalty odpověděli Pražané rovněž gólem z pokutového kopu, který proměnil minutu před koncem řádné hrací doby střídající Pavel Vandas.

Jihlava nevyužila početní převahu poté, co Vyšehrad hrál od 46. minuty bez vyloučeného Milana Králíčka, ani tlak v nastaveném čase. Rozhodčí neuznal domácím gól kvůli útočnému faulu.

Vysočina zůstává se ziskem 16 bodů na desáté příčce, pětibodový Vyšehrad je stále poslední.

13. kolo druhé fotbalové ligy

Jihlava - Vyšehrad 1:1 (1:0)
Branky: 22. Ševčík z pen. - 89. Vandas z pen. Rozhodčí: Cieslar - Mikeska, Bureš. ŽK: Vlček - Králíček. ČK: 46. Králíček. Bez diváků.

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava