Premium
11. června 2021 • 05:00

Po Plavšičovi do Slavie i Krmenčík? Ve hře také Sparta, každé „S“ má jiný plán

Vstoupit do diskuse
56
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Trénuje Čechy v UFC, nově i Procházku: Další boj brzy! Jirka je megaloman
Kotrba: „Repre“ přeju Koubkovi, z cizinců jen Priske. Chorý? Na psychologa
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedna z nejtřaskavějších přestupových kauz posledních let doběhla do svého finále. Jak informoval deník Sport jako první už v pondělí 3. května, křídelník Srdjan Plavšič po skončení sezony zamával Spartě a coby volný hráč se přesunul do Slavie. Mistr včera oznámil podpis tříleté smlouvy s platností od 1. července. U toho ovšem nemusí skončit, v Edenu totiž znovu ožívá téma možného příchodu Michaela Krmenčíka. Tedy hráče, kterého si co by možnou letní posilu zaměřila i Sparta. V zamčené části článku mimo jiné najdete, jakou formu transferu by obě „S“ preferovala. Bylo z toho pořádné haló, když informace o chystaném přesunu Srdjana Plavšiče ze Sparty do Slavie vyplavala na povrch. Fanoušci obou největších českých klubů v ten moment neřešili nic jiného, byla to událost číslo jedna. Včera pak dostala reálné kontury, Slavia totiž do světa poslala očekávanou zprávu: Plavšič podepsal tříletou smlouvu a stal se druhou letní posilou červenobílých.

„Přišel jsem do Slavie, abych byl úspěšný a vyhrával co nejvíc trofejí. Snem je účast v Lize mistrů. Do každého tréninku a zápasu dám svoje maximum, budu všechno dělat na sto procent,“ slíbil drobný Srb fanouškům.

Plavšičem ale pikantní příchody končit nemají. Na Slavii totiž stále pokračují snahy dohodnout se s Michaelem Krmenčíkem, a to i navzdory tomu, že před pár dny oznámil klub příchod Ivana Schranze.

Útočníků mají „sešívaní“ sice dost, přesto kouč Jindřich Trpišovský stále

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
56

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

34. kolo
Články odjinud


Články odjinud