Přípravy: Trénink do Evropy? Slovácko dalo tři penalty, vyhrál i Hradec

0
Varaďa by nedopustil chyby, které stály Pardubice titul. Kabina má příliš velkou moc
Bojovník Šín, tvář nového Baníku. Čím připomíná Ševčíka a kde má strop?

Fotbalisté Slovácka zvítězili na soustředění ve Slovinsku 3:0 nad týmem Budafoki z druhé maďarské ligy. Čtvrtý celek uplynulé sezony české nejvyšší soutěže dal všechny góly z penalt. Hradec Králové zdolal po obratu 3:2 divizní Vysoké Mýto.

Slovácko v úvodním duelu ve Slovinsku remizovalo 2:2 s tureckým mistrem Trabzonsporem a poprvé v přípravě nevyhrálo, ve středu se ale vrátilo na vítěznou vlnu.

Kuriózní gólový zápis obstarali na stadionu v Kranjske Goře úspěšní penaltoví exekutoři Libor Kozák, Michal Kohút a Vladislav Ljovin.

Svěřenci kouče Martina Svědíka sehrají poslední přípravný duel v pátek proti izraelskému Ašdodu.

Hradec Králové, který do obou poločasů nastoupil v rozdílných jedenáctkách, poslal do vedení v sedmé minutě Petr Rybička, záhy ale skóre otočil dvěma trefami Haladei.

Výhru favoritovi vystřelili až po změně stran Daniel Vašulín se Štěpánem Harazimem.

1. FC Slovácko Vše o klubu ZDE FC Hradec Králové Vše o klubu ZDE

0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.