Premium
5. června 2018 • 04:59

Pozadí Coufalova přestupu do Slavie: jak reagovala Sparta, co chce Liberec?

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Muchová je v semifinále Roland Garros! Rusku přehrála ve dvou setech
Rosický se otřískal, už umí říct NE! Měl Barák spory i s dvojicí WHU?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kolem Vladimíra Coufala je pořádně živo! Ještě minulý týden se zdálo, že kapitán Liberce zamíří do Sparty. S klubem byl domluvený na podmínkách, obě strany si podaly ruce. Poslední dny ale vývojem pořádně zatočily. Podle informací deníku Sport reprezentant úplně otočil a má namířeno do Slavie. Jaké je pozadí jeho přestupu? Jakou roli v něm hrál Ludvík Karl a hráčův agent Karol Kisel? A jak do všeho zapadá čínský majitel Slavie?Jsou to odvěcí rivalové. Nejen na trávníku, ale také v zákulisí. Za posledního dva a půl roku se Sparta a Slavia už potřetí dostaly do lítého boje o stejného hráče. V minulosti to platilo o Josefu Šuralovi, který dal před Edenem přednost Letné. Jakub Jugas loni v létě udělal opak. Stejné to s největší pravděpodobností bude i v případě Vladimíra Coufala. Už byl jednou nohou ve Spartě, nyní ale pochoduje směrem Slavia.

Ještě před několika dny se přitom zdálo, že Coufalův přestup do Sparty je hotovou věcí. Vedení rudých začátkem minulého týdne sedělo se samotným hráčem a jeho agenty. Obě strany se shodly na podmínkách spolupráce, podaly si ruce. Jakmile ovšem zástupci Letenských vytáhli smlouvu, začal hráčův agent Karel Kisel couvat. K podpisu a oficiálnímu stvrzení dohody tedy nedošlo.

Podle informací deníku Sport to ze strany Coufalova agenta byla především hra o čas. Na Letné podezřívají libereckého bosse Ludvíka Karla, že od začátku jednal se Slavií ve shodě a Coufala pro ni „podržel“.

Sparta totiž měla představovat pouze záchytný bod pro případ, že by nedopadl přestup do Slavie.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací
Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2022/2023

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2022/2023 odehrála ve formátu s nadstavbou. Zimní přestávka začala už v polovině listopadu kvůli konání MS ve fotbale 2022 a skončila na konci ledna.

Titul vyhrála Sparta Praha.

Program nadstavby iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.czČlánky odjinud


Články odjinud