Béčko Sparty zachránilo v nastavení bod s Příbramí, Vlašim vyhrála

0
Jarolím: Slavia? Míň arogance, víc kreativity. Drahé posily zatím nejsou znát
SESTŘIH: Dallas - Vegas 3:2. Hertl a spol. na pokraji vyřazení

Fotbalisté Vlašimi porazili po obratu v 19. kole druhé ligy Jihlavu 3:1 a vrátili se na druhé místo tabulky před Líšeň. Sparta B díky gólu v závěrečném nastavení remizovala doma s Příbramí 1:1. Oba týmy v prvním poločase neproměnily penaltu a utkání dohrávaly v deseti.

Jihlava skórovala ve Vlašimi v 10. minutě zásluhou Krčíka, Zlatohlávek ale dvěma brankami výsledek otočil. Před koncem prvního poločasu přidal třetí zásah domácích Suchan. V nastavení byli vyloučeni střídající hráči Kneifel (Vlašim) a Křišťál (Jihlava). Středočeši vyhráli třetí zápas za sebou a spolu s Líšní ztrácejí na vedoucí Zbrojovku devět bodů. Jihlava je dvanáctá.

Příbram mohla jít do vedení v 19. minutě, gólman Kotek ale pokutový kop Wágnera vyrazil nohou. Na opačné straně si s Rynešovou penaltou v nastavení úvodního dějství poradil brankář Melichar.

Po necelé hodině hry byl po druhé žluté kartě vyloučen příbramský stoper Tregler, o 20 minut později se ale totéž stalo sparťanskému záložníkovi Rynešovi. V 85. minutě poslal Příbram do vedení z pokutového kopu kapitán Pilík, v nastavení zařídil dělbu bodů střídající Kozák.

Pražané nevyhráli v třetím z posledních čtyř kol a zůstali čtvrtí, Středočeši jsou třináctí.

19. kolo druhé fotbalové ligy:

Sparta B - Příbram 1:1 (0:0)
Branky: 90.+3 Kozák - 85. Pilík z pen. Rozhodčí: Nehasil - Melichar, Hádek. ŽK: Ryneš - Čermák, Vilotič, Pilík, Tregler, Wágner, Gembický. ČK: 79. Ryneš - 57. Tregler. Diváci: 422.

Vlašim - Jihlava 3:1 (3:1)
Branky: 11. a 32. Zlatohlávek, 40. Suchan - 10. Krčík. Rozhodčí: Dorušák - Líkař, Žurovec. ŽK: Icha - Vlček, Fila, Selnar. ČK: 90.+3 Kneifel - 90.+3 Křišťál. Diváci: 490.