Dukla vyhrála turnaj v Německu | iSport.cz
3. ledna 2009 • 19:16

Dukla vyhrála turnaj v Německu

Autor:
Dukla Praha
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Druholigová Dukla Praha vyhrála halový fotbalový turnaj v německé Riese. Ve finálovém utkání porazili Pražané bundesligovou Chotěbuz 2:1 na penalty, zápas skončil 3:3.Dukla ve finále oplatila Chotěbuzi porážku 1:3 ze základní skupiny, v dalším zápase porazila Lokomotivu Lipsko 6:3 a v semifinále 5:1 tým bundesligových veteránů Global United. V utkání o celkové prvenství nezlomil Pražany ani průběžný stav 1:3.

O poznání hůře se vedlo druhému českému zástupci, fotbalistům Plzně. Ti totiž v úvodním utkání skupiny podlehli druholigovému Duisburgu 1:2 a i když po remíze 2:2 s Global United mohli ještě doufat v postup, jejich naděje zhasil výsledek posledního zápasu. Global United totiž s Duisburgem uhráli výsledek 3:4 a zásluhou o gól lepší střelecké bilance postoupili.

Plzeň poslala do Saska rezervní tým, doplněný několika mladíky z elitního výběru, který zahájí přípravu až v neděli. V kabině by se měl ukázat poprvé i téměř dvoumetrový slovenský stoper Tomáš Hájovský, který by měl přestoupit z druholigového Sokolova.

Témata:  sport, fotbal, dukla, praha, zelenka
 
Aktuální zápasy
Články odjinud