Nešťastníci z Neapole šli po výprasku od Plzně do kina. Na komedii | iSport.cz
19. února 2013 • 16:25

Nešťastníci z Neapole šli po výprasku od Plzně do kina. Na komedii

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita TOP 10 českých dresů. EURO 96, Boby z Lužánek i liberecká rarita
iSport podcast: Rozhodující gól Jablonce měl platit. Sparta nevydrží hrát v tempu iSport podcast: Rozhodující gól Jablonce měl platit. Sparta nevydrží hrát v tempu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalově si hráči Neapole spravit náladu v poslední době moc nedokážou, proto si před odvetou 2. kola Evropské ligy v Plzni zašli do kina. Kapitán Paolo Cannavaro rezervoval celý sál "The Space Cinema" v neapolské čtvrti Fuorigrotta pro všechny spoluhráče včetně realizačního týmu a rodinných příslušníků.Po sérii tří zápasů bez výhry a především nečekaně jasné porážce 0:3 od Plzně měla tým rozveselit komedie neapolského komika Alessandra Sianiho "Il Principe abusivo".

Sedmatřicetiletý populární komik Siani je velkým fanouškem Neapole a osobně se zná s některými hráči. Jeho režisérský debut patřil v minulém týdnu mezi nejnavštěvovanější filmy v Itálii.

Neapol nastoupí k odvetě 2. kola Evropské ligy na hřišti Viktorie Plzeň ve čtvrtek večer. Zápas budeme od 21:05 sledovat ONLINE.

Fotbalisté Plzně se radují z výhry 3:0 nad Neapolí
Fotbalisté Plzně se radují z výhry 3:0 nad Neapolí

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud