FOTO: My jsme SPARTA! Lafatu Chelsea neuhlídala, fanouška ano | iSport.cz
22. února 2013 • 00:12

FOTO: My jsme SPARTA! Lafatu Chelsea neuhlídala, fanouška ano

Autor: spo
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Smutek, ale i hrdost. Přesně to cítili sparťané po zápase s favorizovanou Chelsea. Nepostoupili, ale život loňskému vítězi Ligy mistrů pořádně zkomplikovali. Vždyť hvězdám londýnského klubu se klepala kolena do poslední chvíle! Postupový výsledek uhrály až v 92. minutě.Respekt. Nejčastější slovo, kterým mnoho lidí vzdává hold výkonu pražské Sparty na Stamford Bridge. Po brance Davida Lafaty dlouho držela vedení 1:0 a další branky mohla přidat. Ke vší smůle ji pak ale zničil Eden. Eden Hazard.

Vzal míč a levačkou jej skvostně poslal do branky. Gólman Tomáš Vaclík, jenž odchytal snad nejlepší zápas ve své fotbalové kariéře a zlikvidoval minimálně tři tutovky Chelsea, byl na Hazardovu pumelici krátký. Bohužel pro Spartu.

Petr Čech v rozhovoru s Vítězslavem Lavičkou, který má sevřenou pěst...
Petr Čech v rozhovoru s Vítězslavem Lavičkou, který má sevřenou pěst...

V tu ránu tři tisícovky fanoušků Sparty, které přicestovaly do Londýna, utichly. Držely se za hlavy, nadávaly… Po závěrečném písknutí však letenští příznivci cítili hrdost. Po zápase zatleskali hráčům, ale i sobě. Protože na stadionu Chelsea vytvořili báječnou atmosféru a prakticky byli slyšet víc než domácí fanoušci.

A když ne Sparta, Stamford Bridge dobyl alespoň jeden z jejích fandů… (viz hlavní obrázek)

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud