11. srpna 2021 • 17:01

Plzeň doma odvetu s outsiderem zvládne, klíčem má být rychlý gól

Autor:
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poslední týden se českým týmům v evropských pohárech nepovedl a výjimkou nebyli ani fotbalisté Viktorie Plzeň. Ti prohráli ve Walesu s TNS 2:4 a ve čtvrteční odvetě mají co napravovat.  Zlomí nepříznivý vývoj Plzeň, která si zítra zahraje v Konferenční lize doma proti The New Saints? Bookmakeři a sázkaři věří, že rozhodně ano. Západočeši dobře vědí, že pokud neuspějí, budou potřetí v řadě bez evropských pohárů a to by byl pro klub pořádný průšvih.Plzeň musí minimálně třikrát skórovat a klíčem k úspěchu v podobě postupu by měl být rychle vstřelený gól Sázkaři jsou optimističtí, v kurzu 1,36:1 tipují, že v první půli zápasu povede Plzeň alespoň o dva góly (kurz 2,13:1). „Sázkoví experti mají za to, že je šance na postup Viktorky stále reálná a TNS není soupeřem, který by měl Západočechy vyřadit. 90 % tipérů má na tiketu výhru Plzně s kurzem 1,10:1," uvádí mluvčí Chance, Markéta Světlíková.

"S remízou se nepočítá a na lídry velšské ligy sází 9 % lidí v kurzu 24,50:1. Postupu Plzně bookmakeři přidělili kurz 1,26:1, daleko méně se pak v tomto případě sází na TNS v kurzu 3,47:1,“ dodává Světlíková.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga

Skupina H
Články odjinud


Články odjinud