11. srpna 2022 • 08:34

Experti v odvetě Slavii věří, v Řecku vstřelí branku

Autor: jos
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Satoranský o svém přínosu. Už dekádu klíčový hráč, dodal Balvín
Soukalová s hvězdami. Květiny pro Wiererovou, Bö vysekl kompliment
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vyrovnané utkání, kde se těžko hledá výrazný favorit. Tak hodnotí bookmakeři čtvrteční zápas Slavie, která se střetne na řecké půdě s Panathinaikosem o postup do závěrečného kvalifikačního předkola Konferenční ligy. „Pražané si sice do Atén vezou dvougólový náskok, který je staví do komfortnější pozice, soupeře však není radno podceňovat, i když už dávno nevévodí řecké lize," varuje pražský tým Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.Panathinaikos bude chtít útočit a manko z prvního zápasu rychle snížit a následně úplně smazat. Kádr na to mají a v Aténách se dá čekat bouřlivé prostředí na tribunách. Mírnějším favoritem je tedy před utkáním Panathinaikos, na který přijala Chance 31 % vkladů s kurzem 2,54:1.

"Více se však sází na výhru sešívaných v kurzu 3,09:1. Jde o 60 % náběrů. Na 9 % tiketů se objevuje remíza s hodnotou 3,05:1. Sázkaři také často tipují, že dá Slavia alespoň gól, čemuž bookmakeři přidělili kurz 1,38:1 nebo to, že uvidíme minimálně dvě branky s kurzem 1,45:1,“ říká Světlíková.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Skupina H
Články odjinud


Články odjinud