Slavia - Inter: Kolář nejspíš nastoupí. Mladý Markovič bude dvojka | iSport.cz
Jan Podroužek
27. listopadu 2019 • 17:13

Kolář nejspíš proti Interu nastoupí. Mladý Markovič bude dvojka

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Britský novinář: Fotbal je dnes v Liverpoolu vysvobozením. Co přestupová politika?
Sparta trénuje na ledě už i s Horákem. Bude na něj spoléhat. Koho chce do lajny?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neobjevil se v bráně slávistické devatenáctky v Youth League proti Interu Milán, to vzhledem ke zranění Ondřeje Koláře vypadalo všelijak. Osmnáctiletý Jakub Markovič by ale měl večer zůstat jen na lavičce, opora týmu Jindřicha Trpišovského nejspíš půjde i přes drobný šrám do základu v óbrzápase, který napoví o postupujícím do evropského jara.Jakmile včera odstoupil Ondřej Kolář z předzápasového tréninku, zmínil na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský jako možného náhradníka mladého Jakuba Markoviče z juniorky.

Zápas Slavia - Inter v O2 TV Sport
Středeční studio začne již v 18:30 na O2 TV Fotbal k zápasům hraných od 18:55, moderátor Petr Svěcený přivítá Martina Jiránka a Daniela Pudila. Od 20:00 startuje na O2 TV Sport speciální program. V Edenu bude moderátor Libor Bouček rozebírat aktuální dění například i s úspěšnou tenistkou Petrou Kvitovou. Přímo z hrací plochy se pak přihlásí reportér David Sobišek. Utkání pak komentují Tomáš Radotínský a Jan Homolka.

Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal nabídnou všechna utkání z Ligy mistrů v přímých přenosech. Divák si díky multidimenzi může vybrat, jaký duel chce živě sledovat.

Ten se v odpoledním utkání Youth League do brány devatenáctky nepostavil, k famózní výhře 4:1 pomohl Jakub Surovčík.

Tím začaly fámy...

„V plánu bylo, že bude chytat Markovič,“ potvrdil kouč mladého červenobílého výběru Martin Hyský.

„Ale včera měl na tréninku problémy Kolář, takže se narychlo domluvilo, že Marky musí být k dispozici áčku. Má být na lavičce jako dvojka, kdyby se Kolářovi něco stalo,“ prozradil Hyský plány svých kolegů z prvního týmu.

Kolář odstoupil z tréninku po jedné z prudkých střel svých spoluhráčů, s bolestivou grimasou se držel zhruba v oblasti žeber. Ještě párkrát sebou mrsknul, pak ale trénink vzdal a předčasně odešel.

Přesto by dneska večer v bráně neměl chybět.

Góly

Domácí: 37. T. Souček

Hosté: 19. Lautaro Martínez, 81. R. Lukaku, 88. Lautaro Martínez

Sestavy

Domácí: O. Kolář – Coufal, Frydrych (83. Takács), Kúdela, Bořil – T. Souček (C), Hušbauer (70. Zelený) – Masopust, Stanciu (58. Traoré), Ševčík – Olayinka.

Hosté: Handanovič (C) – Godín, de Vrij, Škriniar – Candreva, Vecino (80. S. Esposito), Brozović, Valero (76. Gagliardini), Biraghi (76. Lazaro) – R. Lukaku, Lautaro Martínez.

Náhradníci

Domácí: Markovič, Van Buren, Škoda, Zelený, Takács, Traoré, Júsuf Hilál

Hosté: Padelli, Gagliardini, Politano, Lazaro, Esposito, D'Ambrosio, Bastoni

Karty

Domácí: Kúdela

Hosté: Vecino, Lautaro Martínez

Rozhodčí

Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz (Musial)

Stadion

Eden Aréna, Praha-Vršovice

Vstoupit do diskuse
0
Osmifinále
Články odjinud


Články odjinud