Králi fotbalových trávníků vládne v poločase Šultes | iSport.cz
7. prosince 2009 • 19:49

Králi fotbalových trávníků vládne v poločase Šultes

Pavel Šultes střílí jeden z gólů Olomouce
TOP VIDEA
Asistent trenéra reprezentace Chytrý: U Dočkala musíme počkat na přesnou diagnózu Asistent trenéra reprezentace Chytrý: U Dočkala musíme počkat na přesnou diagnózu
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Efekt Franz zatím bez odezvy a Slavia mířící za titulem PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Efekt Franz zatím bez odezvy a Slavia mířící za titulem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po podzimní části Gambrinus ligy má anketa deníku Sport o Krále fotbalových trávníků překvapivého vítěze - je jím Pavel Šultes ze Sigmy Olomouc, který dosáhl na nejvyšší průměr známek, 6,45.



PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ
umístění    hráč    klub    počet známek    průměr
1. Šultes    Olomouc    11    6,45
2. Hubník    Sparta    15    6,27
3. Lička    Ostrava    16    6,19
4. Neuwirth    Ostrava    13    6,15
5. Hloušek    Slavia    14    6,14
6. Ordoš    Olomouc    11    6,09
7.-8. Švancara    Slovácko    11    6,00
Hořava    Olomouc    12    6,00
9. Kulič    Ml. Boleslav    16    5,94
10. Mahmutovič    Teplice    14    5,93
11. Neves    Ostrava    11    5,91
12. Drsek    Jablonec    15    5,87
13. Pavlík    Jablonec    16    5,81
14. Vidlička    Teplice        14    5,79
15. Lukeš    Ostrava    16    5,75
16. Mičola    Ostrava    15    5,73
17. Sylvestre    Ml. Boleslav    11    5,73
18.-19. Škerle    Olomouc    14    5,71
Dreksa    Olomouc    14    5,71
20. Vachoušek    Teplice    13    5,69
21. Rossi    Olomouc    15    5,67
22.-23. Haurdič    Jablonec    14    5,64
Ondřejka    Slovácko    11    5,64
24.    Rajnoch    Ml. Boleslav    16    5,63
25.-26. Horváth    Plzeň    15    5,60
Blažek    Sparta    15    5,60
27. Marek    Ostrava    12    5,58
28. Zeman    Sparta    11    5,55
29. Daněk    Plzeň    13    5,54
30. Janotka    Olomouc    15    5,53
31.-33. Gebre Selassie    Liberec    16    5,50
Limberský    Plzeň    14    5,50
Řepka    Sparta    14    5,50
34.-35. Táborský    Ml. Boleslav    11    5,45
Žofčák    Sparta    11    5,45
36. Krbeček    Příbram    16    5,44
37. Wilfried    Sparta    14    5,43
38.-39. Vošahlík    Jablonec    12    5,42
Zábojník    Jablonec    12    5,42
40.-42.    Klein    Teplice    15    5,40
Lukáš    Teplice    15    5,40
Klesa    Příbram    15    5,40
43.-44. Belaň    Bohemians Pr.    13    5,38
Procházka    Ml. Boleslav    13    5,38
45.-47. Kušnír    Sparta    15    5,33
Mendy    Ml. Boleslav    15    5,33
Stožický    Teplice    12    5,33
48. 54. Bureš    Brno    16    5,31
Pavlík    Kladno    16    5,31
Kučera    Č. Budějovice    16    5,31
Pamič    Sparta    16    5,31
Sňozík    Bohemians 1905    16    5,31
Suchý    Slavia    16    5,31
Špit    Jablonec    16    5,31
55.-58. Onofrej    Olomouc    14    5,29
Vacek    Sparta    14    5,29
Petržela    Plzeň    14    5,29
Štohanzl    Bohemians 1905    14    5,29
59.-62. Ragued    Slavia    11    5,27
Huber    Jablonec    11    5,27
Grigar    Teplice    15    5,27
Rolko    Ml. Boleslav    15    5,27
63. Nikl    Bohemians 1905    16    5,25
64.-65. Hauzr    Liberec    13    5,23
Ljevakovič    Teplice        13    5,23
66. Zeher    Ostrava    15    5,20
67. Varadi    Ostrava    13    5,15
68. Došek    Brno    15    5,13
69. Dostálek    Brno    11    5,09
70.-72. Cseh    Bohemians 1905    12    5,08
Rada    Plzeň    12    5,08
Djalovič    Ml. Boleslav    13    5,08
73.-81. Cleber    Slovácko    15    5,00
Lafata    Jablonec    14    5,00
Rodrigues    Příbram    14    5,00
Zoubek    Bohemians Pr.    14    5,00
Čelůstka    Slavia    13    5,00
Dejmek    Liberec    12    5,00
Kovařík    Jablonec    12    5,00
Vomáčka    Slavia    12    5,00
82.-83. Huňa    Příbram    14    4,93
Mareček    Brno    14    4,93
84.-87. Szabo    Kladno    13    4,92
Petr    Olomouc    12    4,92
Střihavka    Plzeň    12    4,92
Valenta    Slovácko    12    4,92
88.-89. Gecov    Liberec    11    4,91
Randa    Slovácko    11    4,91
90. Rabušic    Brno    14    4,86
91.-93. Gross    Kladno    11    4,82
Nohýnek    Příbram    11    4,82
Škoda    Bohemians 1905    11    4,82
94.-95. Pleško    Příbram    15    4,80
Tarczal    Příbram    15    4,80
96. Bartoš    Kladno    13    4,77
97. Dvorník    Brno    16    4,75
98. Macháček    Bohemians Pr.    15    4,73
99. Jindřišek    Bohemians 1905    14    4,71
100.-102. Bakoš    Plzeň    13    4,69
Klinka    Kladno    13    4,69
Polách    Brno    13    4,69

KLUBOVÍ LÍDŘI
Teplice
1. Mahmutovič    5,93/14
2. Vidlička    5,79,14
3. Vachoušek    5,69/13

Sparta

1. Hubník    6,27/15
2. Blažek    5,60/15
3. Zeman    5,55/11

Ostrava
1. Lička    6,19/16
2. Neuwirth    6,15/13
3. Neves    5,91/11

Jablonec
1. Drsek    5,87/15
2. Pavlík    5,81/16
3. Haurdič    5,64/14

Plzeň
1. Horváth    5,60/15
2. Daněk    5,54/13
3. Limberský    5,50/14

Ml. Boleslav
1. Kulič    5,94/16
2. Sylvestre    5,73/11
3. Rajnoch    5,63/16

Slavia
1. Hloušek    6,14/14
2. Suchý    5,31/16
3. Ragued    5,27/11

Příbram
1. Krbeček    5,44/16
2. Klesa    5,40/15
3. Rodrigues    5,00/14

Olomouc
1. Šultes    6,45/11
2. Ordoš    6,09/11
3. Hořava    6,00/12

Liberec
1. Gebre Selassie    5,50/16
2. Hauzr    5,23/13
3. Dejmek    5,00/12

Bohemians 1905
1. Sňozík    5,31/16
2. Štohanzl    5,29/14
3. Nikl    5,25/16

Brno
1. Bureš    5,31/16
2. Došek    5,13/15
3. Dostálek    5,09/11

Č. Budějovice
1. Kučera    5,31/16
2. Meszároš    4,67/12
3. Jarabica    4,64/14

Slovácko
1. Švancara    6,00/11
2. Ondřejka    5,64/11
3. Cleber    5,00/15

Kladno
1. Pavlík    5,31/16
2. Szabo    4,92/13
3. Gross    4,82/11

Bohemians Praha
1. Belaň    5,38/13
2. Zoubek    5,00/14
3. Macháček    4,73/15

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud