1. července 2018 • 16:40

Nový Sport Góóól se super dárkem: Plakátový speciál k MS 2018!

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu? RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu?
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Neprohra Opavy na Letné a vítězství Boleslavi ve Zlíně SÁZKAŘSKÉ TIPY: Neprohra Opavy na Letné a vítězství Boleslavi ve Zlíně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šílenství jménem mistrovství světa vrcholí! Užijte si ho spolu s novým číslem měsíčníku Sport Góóól, který vychází v pondělí 2. června. Na co se těšit? Kromě poutavých článků o Ronaldovi, Messim, fenoménu jménem Island, či hráčích, kteří vyletěli ke hvězdám právě díky světovému šampionátu, i na parádní dárek. Nový Sport Góóól totiž nabízí exkluzivní edici krásných plakátů nejhvězdnějších týmu z mistrovství světa! Podívejte se, co vše v nejnovějším vydání najdete...velký letní dárek: speciální edice exkluzivních plakátů z MS 2018!

Nejdražší Brazilci

Neymar + Coutinho

Neobyčejná story fotbalového přátelství, trvajícího od klukovských let. 

Mexicanos: Ať zem se zachvěje!

Jak útočí nespoutaný zelený živel.

Vikingové z Islandu

Kdyby šla udatnost Islanďanů destilovat, jako se pálí slivovice, vznikl by dokonalý frťan na kuráž. Že jsou malí, ba nejmenší? Duchem jsou velcí a inspirují ostatní.

Kult CR7 & LM10

Jak se Messi a Ronaldo vyrovnávali s drtivým tlakem.

Nový Zidane? Sergej Milinkovič-Savič, nejlepší středopolař Serie A

Kdo vyletěl k výšinám

Každý šampionát objeví nového frajera, o kterém se mluví, kterého všichni chtějí a který se ne vždycky s novou rolí vyrovná. Top 10 příběhů těch, kteří opanovali turnaj za posledních 40 let.

Toni Kroos, motor Realu Madrid.

Už v pondělí - nový Sport Góóól s parádními plakáty k MS!

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze