13. července 2014 • 21:46

Hvězdy na finále! Shakira ukázala syna, Beckham objal Pelého

Autor: tej
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Od nájezdů s Finy po zlatou trefu Pastrňáka. Podívejte se na všechny české góly na MS
REVIEW Sparty: Priskeho odchod? Polemika: Neodejde. Ne, klíčem bude Friis
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE | Vrchol světového fotbalu. Finále mistrovství světa je největší událost, kterou nejpopulárnější sport na světě nabízí. Tradičně si ho nenechá ujít řada světových hvězd a známých tváří. Nejinak tomu bylo při finále v Brazílii . V hledišti Maracaná se objevil například David Beckham, legendární Pelé, zpěvačka Shakira nebo ruský prezident Vladimir Putin.Fotbalový svátek si nikdo nechce nechat ujít. Finále mistrovství světa sleduje celý svět, ať už u televize nebo přímo na stadionu. Do slavného fotbalového stánku Maracaná dorazilo i letos spoustu slavných jmen. Nechyběli mezi nimi ani světoví fotbalisté Pelé a David Beckham .

Finále předcházel závěrečný ceremoniál, kde vystoupila například tamní popová hvězdička Sangalo, muzikant Carlos Santana nebo světoznámá zpěvačka Shakira , která s sebou vzala i svého syna Milana. Vrcholem show pak bylo představení trofeje pro nové šamiony, kterou představil kapitán španělské reprezentace Carles Puyol společně s brazilskou modelkou Gisele Bündchenovou.

Samotné fotbalové utkání si kromě fanoušků a fotbalistů nenechaly ujít ani hlavy různých států. V hledišti Maracaná se objevili prezidenti Brazílie, Číny, Německa, Jižní Ameriky, Gabonu a objevil se také prezident Ruska Vladimir Putin .

GALERIE | Kdo dorazil na MS? Podívejte se...

Trofej pro mistry světa představil fotbalista Carles Puyol a brazilská modelka Gisele Bündchen
Trofej pro mistry světa představil fotbalista Carles Puyol a brazilská modelka Gisele Bündchen

Vstoupit do diskuse
0
Skupina 4
Články odjinud


Články odjinud