12. června 2016 • 18:35

Španělská show před Českem. Tvrďák Ramos kouzlil s míčem

Autor: ,
Tohle je stoper?! Podívejte se na kouzla Sergia Ramose
TOP VIDEA
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tvrdý stoper? Ale kdeže! Sergio Ramos si před španělským tréninkem hrál s míčem jako vytříbený technik. O chvíli později se k jeho kouzlům s balonem připojili spoluhráči Lucas Vázquez a Álvaro Morata - a show pokračovala.Že španělští fotbalisté jsou vytříbení technici se moc dobře ví. Ve svých zápasech svým soupeřům půjčují míč jen zřídka. Nespornou kvalitu v práci s míčem předvedl na tréninku před zápasem s Českem i tvrdý stoper Sergio Ramos.

Jedna cesta kolem světa za druhou, míč za hlavou a další ekvilibristické kousky nejsou pro stopera problém. A když se k němu přidali spoluhráči Lucas Vázquez a Álvaro Morata byla radost pohledět.

Tohle je stoper?! Podívejte se na kouzla Sergia Ramose

Španělé před zápasem s Českem vystupovali velmi sebevědomě. „Měli jsme těžkou sezonu. Ale všichni, kteří teď jsme v týmu, se na nároďák moc těšíme. Je jedno, kdo hraje za Sevillu, Bilbao nebo Barcelonu. Všichni jdeme za stejným cílem, chceme hrát za svou zemi co nejlépe. Chceme obhájit titul,“ vyhlásil jasný cíl šikula Sergio Ramos.

Když toho vyhrajete tolik, zvyknete si. Ale Španělé mají novou výzvu

„Soustředíme se na zítřek a utkání s Českem. Jsme na té nejlepší úrovni, pokud budeme hrát to, na co máme, pro soupeře bude velice složité nás porazit. Moc se těšíme, je pro nás výzva postoupit,“ doplnil kapitán Andrés Iniesta.

Španělská show na EURO právě začala. 

Vše o EURO ve Francii naleznete ZDE >>

Sivok: Standardky můžou být proti Španělsku zbraň, ale hlavně musíme nějakou mít

Novinář o španělských hvězdách. Čeho se před Čechy nejvíc bojí?

Pozorovatel Španělů Černý: Organizovaná a agresivní obrana je nutností

Bránit Španěly? To je práce na hlavu, vědí čeští beci

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze