17. června 2016 • 20:30

Češi asi přišli o Rosického. Na EURO jsem zřejmě dohrál, řekl kapitán

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka zářil i přes čtyři inkasované góly NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka zářil i přes čtyři inkasované góly
Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Radost i smutek musí prožívat po remíze 2:2 s Chorvatskem čeští fanoušci. Na jedné straně mohou oslavovat nečekaný bod, na druhé je musí mrzet ztráta Tomáše Rosického. Český kapitán se totiž v závěru utkání zranil a do dalších zápasů na EURO už nejspíš nezasáhne. „Na turnaji jsem zřejmě dohrál,“ řekl Rosický po utkání v rozhovoru v České televizi.Rosický si natáhl zadní stehenní sval při vedení míče, od té chvíli už byl na hřišti pouze do počtu. Trenér Pavel Vrba totiž již nemohl střídat. Přesto český kapitán svůj tým neopustil a snažil se mu pomoci alespoň psychicky.

„Vybláznil jsem lidi, nechal jsem tam úplně všechno,“ tvrdil Rosický po utkání s Chorvatskem. „Nevypadá to ale dobře. Na EURO jsem zřejmě dohrál,“ dodal klíčový muž Vrbova týmu.

Český trenér se nicméně snažil zůstat více nad věcí. „Nevím, co Tomáš řekl, ale byl bych trpělivější a počkal na vyšetření,“ řekl Vrba.

Co se týče zápasu, Rosického mrzely opakující se velké chyby. „Zase jsme jich udělali hodně. V prvním poločase jsme navíc byli ustrašení, pořádně jsme si nepřihráli,“ štvalo kapitána českého národního týmu.

„Až když jsme hráli o všechno, zabrali jsme. Ten bod je pro nás ovšem hodně důležitý, potřebovali jsme ho. Nechali jsme tam všechno,“ chválil Rosický.

1080p 720p 480p 360p 240p
Klusáček o Škodově gólu: Branka je darem z nebes

1080p 720p 480p 360p 240p
Frýdek o druhém gólu Chorvatů: Hubníkova přihrávka byla trochu riskantní

1080p 720p 480p 360p 240p
Klusáček a Frýdek hodnotí první gól Chorvatska: Zasloužené vedení soupeře!

Fanzóna v Saint-Étienne: Nejdřív česká deprese, pak euforie

Čeští fanoušci v Saint-Étienne: Laxní přístup, ale nakonec dobrý

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze