4. června 2021 • 17:31

Experti před bitvou v Itálii Česku moc nevěří, budou padat góly

Autor: jos
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby
Verdikt odvolací komise: Rada stihne začátek příští sezony
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalové EURO se kvapem blíží, není proto divu, že přípravy finišují. Českou reprezentaci čeká přátelské utkání v Itálii, která patří mezi evropskou elitu. Podle expertů sázkové společnosti Chance zápas pro tým kouče Jaroslava Šilhavého nedopadne dobře. „Na vítězství Itálie v kurzu 1,59 sází 77 procent tipérů,“ říká Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.Že by zápas hraný v Boloni v pátek večer skončí nerozhodně, na to sází v kurzu 3,79 jen čtrnáct procent tipérů, výhru Čechů v kurzu 5,91 pak má na tiketu pouhých devět procent sázkařů. „Hodně se sází na to, že budou padat góly. Že by padnou alespoň dvě branky se sází v kurzu 1,32 a že padnou nejméně tři branky pak v kurzu 2,04,“ prozrazuje Světlíková.

Oblíbená je podle tiskové mluvčí Chance sázka, že oba týmy dají 1 a více gólů (1,99), či Česko vstřelí alespoň jeden gól (1,70).

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Los EURO 2024 Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 proběhne od 14. června do 14. července v Německu. Česká fotbalová reprezentace si zahraje skupiny F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Play off
Články odjinud


Články odjinud