Pavel Hartman
29. března 2023 • 04:50

Mustr proti Polsku se změnil v malér, Češi ignorovali Guardiolovo přikázání

Vstoupit do diskuse
3
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Ďábelská intenzita, úžasné emoce. Součkovi i Coufalovi závidím, přiznal Podaný
Příznivci West Hamu i Fiorentiny obsadili Staroměstské náměstí. Jaký tipovali výsledek?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér Jaroslav Šilhavý si po bezbrankové blamáži v Moldavsku povzdechl, že zápas si žádá detailnější analýzu. Souhlas. Problémem však je, že věcnou a objektivní analýzu si lídři českého fotbalu neumí udělat. Vstup do kvalifikace o EURO 2024 to jen potvrdil.Nejprve euforie po vítězství 3:1 nad Polskem. U fanoušků budiž, ale trenér a jeho analytický tým by měl vše hodnotit střízlivě. Kdyby se tak stalo, nezapadly by tyto důležité věci.

Poláci české mužstvo podcenili. Propadli dojmu, že v Praze nemůžou prohrát, protože oni postoupili v Kataru ze základní skupiny a Šilhavého výběr se na mistrovství světa vůbec nedostal. Zapomněli na to, že jejich hra na šampionátu neměla vysoké parametry a do vyřazovací části jim výrazně pomohlo štěstí.

Češi zase po výhře zapomněli, že Poláci nepatří k úplně top reprezentačním celkům, byť jejich hráči působí ve vyspělých zahraničních ligách, a není tedy důvod brát tři body za automatickou vstupenku do klubu elitních národních celků, které outsidery drtí na počkání.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací
Vstoupit do diskuse
3

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Skupina E
Články odjinud


Články odjinud