Jeden vychvalovaný, druhý frustrovaný. Messi v reprezentaci drtí Ronalda | iSport.cz
17. října 2012 • 12:51

Jeden vychvalovaný, druhý frustrovaný. Messi v reprezentaci drtí Ronalda

Autor: jon
TOP VIDEA
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Hrají fotbal z jiné planety, tvrdí o hvězdné dvojici kouč Mourinho. V reprezentaci zažívají Lionel Messi s Cristianem Ronaldem odlišné časy. Argentinský kapitán táhne svůj tým a stává se opravdovým miláčkem národa, portugalský lídr musí skousávat špatný rozjezd kvalifikace.Cristiano Ronaldo zažívá těžké reprezentační období. Z Ruska si Portugalsko odvezlo porážku 0:1, doma uhrálo slabou remízu 1:1 se Severním Irskem. Ronaldo, který hrál jubilejní 100. zápas v reprezentaci, byl evidentně rozladěný.

Portugalská hvězda se na domácím stadionu dočkala bouřlivého přivítání. Kvůli významnému milníku Ronaldo před utkáním obdržel slavnostní plaketu, fanoušci během utkání roztáhli obří transparent. O to víc se CR7 chtěl prosadit. Z trávníku šel po remíze 1:1 pořádně naštvaný...

Portugalsko má po čtyřech kvalifikačních duelech sedm bodů (pro srovnání - po třech zápasech mají Češi bodů pět), v tabulce skupiny F jsou na třetím místě za Izraelem a Ruskem.

Absolutně odlišný příběh prožívá Lionel Messi, druhý "fotbalový král z jiné planety". Argentinská reprezentace se zvedá především díky výkonům jejího největšího klenotu.

Messi, který se dlouho v národním dresu necítil dobře, momentálně tým táhne jako správný kapitán. V posledních dvou zápasech se trefil třikrát, Argentina vede svou kvalifikační skupinu.

Naštvaný Ronaldo v utkání Portugalska se Severním irskem
Naštvaný Ronaldo v utkání Portugalska se Severním irskem

"Tahle kvalifikace je ohromně vyrovnaná a těžká. Jsme nadšení, protože jsme porazili dva skvělé týmy, Uruguay a Chile. V březnu chceme pokračovat v dalších vítězstvích," neskrývá spokojenost Messi.
 
Hvězdný Argentinec musí prožívat ohromnou satisfakci. Ještě před dvěma lety mu celý národ zazlíval, že není schopný dovést zemi k titulu na mistrovství světa. Po posledních dechberoucích představeních naopak všichni stojí za svou modlou.

"Jestli bude Messi ve formě a v týmu se k němu přidá další skvělý hráč, Argentina na mistrovství světa dokáže velké věci," sebevědomě tvrdí reprezentační manažer Carlos Bilardo, trenér mistrů světa z roku 1986.

"Messi dokáže zrychlit z nuly na padesát během vteřiny. Jediná možnost, jak ho zastavit, je srazit ho k zemi. Hraje neuvěřitelně," chválí svou hlavní hvězdu argentinská legenda.

VIDEO: Sestřih utkání Chile - Argentina

VIDEO: Sestřih utkání Portugalsko - Severní Irsko

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud