Mužstvo nemá tvář. Ale Jarolím zatím u reprezentace zůstane, ujistil Berbr | iSport.cz
7. září 2018 • 12:30

Mužstvo nemá tvář. Ale Jarolím zatím u reprezentace zůstane, ujistil Berbr

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí? Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí?
Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1 Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Odvolání Karla Jarolíma z funkce reprezentačního trenéra nyní nehrozí. Jeho pozice je pro vedení FAČR velkým tématem, domácí porážka s Ukrajinou (1:2) a předvedená hra nikoho na Strahově nepotěšila, nicméně k radikálnímu řešení prozatím nepřistoupí. Pro iSport.cz to řekli Martin Malík a Roman Berbr, hlavní představitelé Fotbalové asociace.„Stoprocentně necháme Karla Jarolíma ve funkci do dvojzápasu se Slovenskem a Ukrajinou,“ reagoval Roman Berbr na otázku iSport.cz, zda je změna na postu reprezentačního kouče možná v brzkých dnech.

To znamená, že Jarolím dostane šanci napravit včerejší selhání s Ukrajinou a ještě se pokusit se svými svěřenci vydrápat na první místo v Lize národů 13. října na Slovensku a 16. října na Ukrajině.

Berbr ale zároveň netají, že Jarolímovu pozici vedení FAČR řeší a že současná situace nikoho nenechává chladným.

„S předsedou Martinem Malíkem o ní diskutujeme neustále. Nejde totiž jenom o výsledek, ale hlavně o to, že mužstvo nemá tvář,“ vadí Berbrovi, jenž Jarolíma nekritizuje poprvé.

A Malík jeho slova potvrzuje: „Zápas proti Ukrajině nás utvrdil v tom, že je zapotřebí se pozicí trenéra Jarolíma zabývat. Realizační tým nenaplnil očekávání.“

Ani on však nechce kouče odvolat už nyní.

„Je mediálně vděčné udělat jednoduchý krok, tedy vyhodit trenéra, ale já to neudělám do té doby, než budeme přesvědčeni o správnosti následného řešení," dodal předseda FAČR.

Samotný Jarolím je připravený na ledacos.

„Je to trenérské řemeslo a člověk musí počítat se vším. Fotbal přináší vítězství i porážky, je to nepříjemný. Ale energii pokračovat u týmu mám. Bylo by smutné, kdyby ne,“ prohlásil Jarolím bezprostředně po prohře s Ukrajinou.

Štajner vysvětluje, co napsal o Krmenčíkovi: Furt padá a rozčiluje se!
Video patří k placenému obsahu

Poražení reprezentanti: Gól v poslední minutě? To se nám nesmí stávat
720p 360p

V Uherském Hradišti to žije! Fotbalisté bojují o důležité body, diváci si to užívají
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud