18. června 2017 • 22:00

DOLLARumma! Mladík se vykašlal na AC, vlastní fanoušci ho zaházeli penězi

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický
TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho
VŠECHNA VIDEA ZDE

Gianluigi Donnarumma (18) zažívá v posledních dnech perné chvíle. Mladý gólman AC Milán před několika dny odmítl nabídku svého mateřského klubu na prodloužení smlouvy s platem ve výši 5 milionů eur ročně a italští fanoušci mu to teď dávají pořádně sežrat. Až tak, že na něj na EURO fotbalistů do 21 let naházeli papírové peníze.Italiští reprezentanti do jednadvaceti let se postavili ve svém úvodním zápase na EURO do 21 let proti Dánsku. Při vítězství 2:0 se museli kromě soupeře vyrovnat ještě s nevraživostí vlastních fanoušků vůči svému gólmanovi. Za Donnarummovou brankou vyvěsili fanoušci "squadry azzury" transparent s nápisem "Dollarumma".

Ale aby toho nebylo málo, tak o chvíli později naházeli fanoušci na svého "oblíbence" falešné dolarové bankovky, čímž se jim podařilo zápas dokonce na chvíli přerušit, dokud pořadatelé brankoviště neuklidili. Italští fanoušci navíc pokřikem "Dollarumma" častovali mladou italskou jedničku celý první poločas.

Že se pověsti penězchtivého zrádce mladý gólman jen tak nezbaví naznačuje kromě zápasového incidentu fakt, že na svém twitterovém účtu zveřejnil velký americký sportovní server Bleacher Report karikaturu, která získala přes pět tisíc retweetů za necelých 24 hodin.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze