Češi přišli o Kadeřábka. Obránce před Ukrajinou vyřadily zdravotní problémy | iSport.cz
14. října 2018 • 12:46

Češi přišli o Kadeřábka. Obránce před Ukrajinou vyřadily zdravotní problémy

Autor: ČTK
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske
Šťastný kouč Šilhavý: Na Euru budeme konkurenceschopní. A ještě silnější Šťastný kouč Šilhavý: Na Euru budeme konkurenceschopní. A ještě silnější
VŠECHNA VIDEA ZDE

Českou fotbalovou reprezentaci, která se připravuje na úterní zápas Ligy národů na Ukrajině, opustil kvůli zdravotním problémům Pavel Kadeřábek. Trenér Jaroslav Šilhavý náhradu za obránce Hoffenheimu povolávat nebude.



Kadeřábek v sobotu v utkání Ligy národů na Slovensku, kde český výběr zvítězil 2:1, odehrál 63 minut, poté ho vystřídal Filip Novák. Dnes pak šestadvacetiletý obránce po dohodě s lékaři odcestoval do Prahy, protože by se pravděpodobně nestihl dát do úterního duelu v Charkově do pořádku.

"Pavel se potýkal již několik dnů s žaludečními problémy, nicméně před zápasem se cítil dobře a měl obrovskou chuť nastoupit. Během druhého poločasu si však řekl o střídání. Jeho stavu neprospěl ani úder loktem, který v průběhu zápasu utržil," uvedl v tiskové zprávě mluvčí reprezentace Pavel Pillár.

Trenér Šilhavý žádného náhradníka povolávat nebude, reprezentace proto dnes odpoledne odcestuje na Ukrajinu se třemi brankáři a 19 hráči do pole. Úterní zápas začne ve 20:45 SELČ.

Útočník Patrik Schick v zápase proti Slovensku
Útočník Patrik Schick v zápase proti Slovensku

Dočkal: Prostoru pro zlepšení je pořád dost. Páska? Něco speciálního

Schick srazil Slováky: Jsem teď rád za každý gól, říká

Dočkal je z nás nejlepší, zářil střelec Krmenčík po výhře nad Slováky

Dokonalé střídání! Kéž by to šlo vždy tak naplánovat, lebedil si Šilhavý zásahy Krmenčíka se Schickem

Hvězda Neapole Marek Hamšík: Češi byli efektivnější!

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud