26. února 2010 • 08:41

Bridge: Kvůli Terrymu končím v reprezentaci

Autor: ,
TOP VIDEA
Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo
LIGOVÉ STŘIHY: Hapal trefil, kam se Stanciuem. V derby moc taktiky nebylo LIGOVÉ STŘIHY: Hapal trefil, kam se Stanciuem. V derby moc taktiky nebylo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglický fotbalista Wayne Bridge se vzdal reprezentace a přijde tak o mistrovství světa. Obránce Manchesteru City jako důvod uvedl milostnou aféru své bývalé přítelkyně se stoperem Chelsea Johnem Terrym."Ve světle posledních týdnů jsem o reprezentaci hodně přemýšlel," citovala agentura AP prohlášení devětadvacetiletého Bridge.

Vanessa Perroncelová a Wayne Bridge.Vanessa Perroncelová a Wayne Bridge.

"Vždycky pro mě bylo ctí hrát za národní tým. Nakonec jsem však došel k závěru, že moje přítomnost v týmu by byla nevhodná a mohla by ho rozvrátit," uvedl.

"S reprezentací jsem se rozhodl skončit pro dobro mužstva. Přeji mu hodně štěstí v Jihoafrické republice," dodal.

Trenér Fabio Capello byl z tohoto rozhodnutí zklamaný. Další levý bek Ashley Cole je totiž zraněn a nad jeho startem na světovém šampionátu visí otazník.

"Proto se rozhodl Bridge prosit, aby se do národního týmu vrátil," řekl nejmenovaný zdroj britského listu Sun.

Aféra bývalých spoluhráčů z Chelsea Bridge a Terryho se rozhořela koncem ledna, kdy vyšlo najevo, že Terry, který je tři roky ženatý a má dvojčata, měl poměr s Vanessou Perroncelovou.

Modelka před třemi lety porodila Bridgeovi syna, loni se s ní však obránce Manchesteru City rozešel.

Terry kvůli nevěře přišel v reprezentaci po třech letech o kapitánskou pásku. Jeho nástupcem trenér Fabio Capello určil stopera Manchesteru United Ria Ferdinanda.

Vanessa Perroncel má románek s Terrym.
Vanessa Perroncel má románek s Terrym.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, anglie, Terry, bridge
 Klasická verze
Mobilní verze