Schwarzer opouští Chelsea, vypadá to, že Čech zůstane | iSport.cz
3. ledna 2015 • 18:00

Schwarzer opouští Chelsea, vypadá to, že Čech zůstane

Autor:
TOP VIDEA
LIGOVÝ INSIDER: Škoda měl být v základu, návrat Dočkala odnese Sáček LIGOVÝ INSIDER: Škoda měl být v základu, návrat Dočkala odnese Sáček
Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2 Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zůstane český brankář Petr Čech ve zbytku sezony v Chelsea? Vypadá to, že ano. Klub ze Stamford Bridge se totiž zbavil dvaačtyřicetiletého veterána Marka Schwarzera, který jistil záda duu Courtois – Čech. Sám v brance šanci nedostal a teď mizí do Leicesteru.Leicester hledal náhradu do branky, protože se zranila jednička týmu - Kasper Schmeichel. A nakonec se dohodl s veteránem Schwarzerem, který po osmnácti měsících opouští Chelsea. Do Leicesteru odchází zdarma a klubu by měl pomoci v boji o záchranu. Schmeichel vypadl ze sestavy „lišek“ kvůli zlomené noze.

Podle anglických médií je odchod zkušeného Australana z Chelsea jasným signálem, že český brankář Petr Čech zůstane v Chelsea pravděpodobně minimálně do konce této sezony. Hodně se totiž spekulovalo o tom, že v lednu ze Stamford Bridge zmizí, protože mu nevyhovuje pozice náhradníka mladého Thiabauta Courtoise.

Chelsea stále bojuje o trofeje ve čtyřech soutěžích a José Mourinho chce mít i nadále v Čechovi skvělého brankáře číslo dvě.

Petra Čecha v minulé sezoně nahradil v utkání se Sunderlandem v brance Chelsea Mark Schwarzer. Teď to ale na Stamford Bridge zabalil a Čech tak nejspíš zůstane v klubu v pozici dvojky nejméně do konce této sezony.
Petra Čecha v minulé sezoně nahradil v utkání se Sunderlandem v brance Chelsea Mark Schwarzer. Teď to ale na Stamford Bridge zabalil a Čech tak nejspíš zůstane v klubu v pozici dvojky nejméně do konce této sezony.

Témata:  sport, fotbal, anglie, chelsea
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

26. kolo
Články odjinud


Články odjinud