Nový stadion Tottenhamu? Bude nejhezčí, bývalý šéf už "otevřel" toaletu | iSport.cz
14. listopadu 2018 • 04:59

Nový stadion Tottenhamu? Bude nejhezčí, bývalý šéf už "otevřel" toaletu

TOP VIDEA
Bohemians - Opava: Jindřišek v posledních vteřinách spasil Klokany a srovnává na 1:1! Bohemians - Opava: Jindřišek v posledních vteřinách spasil Klokany a srovnává na 1:1!
Smutek na "Staromáku", semifinále MS v hokeji sleduje i primátor Hřib Smutek na "Staromáku", semifinále MS v hokeji sleduje i primátor Hřib
VŠECHNA VIDEA ZDE

Věřili, že ta chvíle přijde co nejdřív. Fotbalisté Tottenhamu však zatím musejí na otevření nového stadionu čekat až do příštího roku, stěhování z azylu ve Wembley se už několikrát odložilo. Celý klub přesto stále napjatě vyhlíží, kdy bude moderní aréna konečně připravená. V pondělí ji navštívil bývalý majitel Hotspurs Alan Sugar a na Twitteru se pochlubil neobvyklou historkou. Stal se zřejmě prvním mužem, který močil na toaletě v salonku pro klubové šéfy.Alan Michael Sugar (na Ostrovech nazývaný jako Lord Sugar) je vlivný anglický podnikatel, který Tottenham vlastnil v letech 1991-2001. Proto se může dostat i tam, kam má běžný fanoušek dveře zavřené.

Sugar zveřejnil na Twitteru video, kde se prochází po trávníku nového stadionu. „Včera jsem měl možnost navštívit stadion Spurs. Je nádherný. Nejlepší v Británii i Evropě a dost možná také na světě,“ nešetřil jedenasedmdesátiletý podnikatel chválou.

A pak přidal vtipný dovětek. „Ale ta nejdůležitější věc je, že jsem měl čest být prvním mužem, který se vymočil na záchodě v salonku pro vedení klubu,“ napsal s nadsázkou Sugar, jehož příspěvek vyvolal na sociálních sítích ohlas.

Na nový stadion se vejde 62 000 příznivců, slavný stánek White Hart Lane byl loni zbourán. Kane a spol. od té doby hrají ve Wembley, aktuálně jim v tabulce Premier League patří čtvrté místo hned za neporaženou trojicí Manchester City, Liverpool, Chelsea.

Slavnostní otevření nové arény Tottenham plánoval už na půlku září, pak jej odsunul na konec října. A aktuální termín hovoří až o únoru 2019. V britských médiích se už dokonce spekuluje i o tom, že „kohouti“ nemusejí na novém trávníku v této sezoně vyběhnout vůbec. Důvod? Blíže nespecifikované problémy s bezpečnostními systémy.

Argentinský trenér Hotspurs Mauricio Pochettino vyzývá fanoušky k trpělivosti, odhalení „nejlepšího stadionu v Evropě“ se prý dočkají. „Přál bych si, abych byl dvacetiletým hráčem, kterému Tottenham nabídl smlouvu. Protože ten stadion bude úžasný,“ podotkl oblíbený kouč.

Jak zjistil Lord Sugar, minimálně čerstvě "pokřtěné" záchody už by v nové aréně měly fungovat bez problémů.

Tottenham otevřel svůj nový stadion pro diváky.
Tottenham otevřel svůj nový stadion pro diváky.

 
38. kolo
Články odjinud


Články odjinud