13. srpna 2019 • 10:05

Kde skončí Bony? Útočník nemá smlouvu, trénuje ve čtvrté lize

Autor: vmn
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Dojatý Vácha o Krejčím: Jako fighter Procházka. Vzal štít a kopí, jsem na něho pyšný
Brno - Zlín: Zbrojovka padá do druhé ligy, fans na trávníku skandují na majitele Bartoňka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Wilfried Bony je bez smlouvy. Někdejší útočník Sparty, kterého Manchester City kupoval za Swansea miliardu korun stále nemá nové angažmá, a tak trénuje ve Walesu s týmem Newportu, který hraje až čtvrtou nejvyšší ostrovní soutěž.„Skvělé, že s námi Wilfried Bony trénuje. Je to excelentní profík, má vynikající pracovní morálku a kluci si z toho hodně vezmou,“ napsal na Twitter trenér Newport County Michael Flynn.

Útočník z Pobřeží slonoviny si s jeho týmem plní individuální plán. V červnu mu totiž vypršela smlouva se Swansea a stále nemá podepsaný další kontrakt.

Bývalý útočník Sparty přitom prošel hvězdnými kluby, před čtyřmi lety ho Manchester City kupoval ze Swansea za v přepočtu miliardu korun.

U Citizens se ale nikdy nestal klíčovým útočníkem (v cestě mu stál Sergio Agüero)  a putoval na hostování do Stoke, aby se pak na přestup vrátil do Walesu.

Jenže zbrzdilo ho vážné zranění, přetrhl si vaz v koleni a skoro celý rok 2018 strávil na marodce.  Jeho posledním hostováním byl katarský klub Al Arabi a následovalo mistrovství Afriky.

„Chci se vrátit do Premier League,“ prohlásil nedávno v rozhovoru pro BBC. „Žiju na Ostrovech šest let, mám to tu rád, takže si promluvím s agentem a Premier League bude cíl. Mám na to, abych to dokázal.“ Fobalové přestupy sledujte ZDE>>>. 

Vstoupit do diskuse
0

Kvalifikace na EURO 2024 v Německu

Program kvalifikace na EURO 2024 Skupina E Skupiny kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Českou fotbalovou reprezentaci čeká kvalifikační skupina E, ve které se utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

38. kolo
Články odjinud


Články odjinud