Premier League | Bony Wilfried je bez smlouvy, bývalý sparťan trénuje ve čtvrté anglické lize | iSport.cz
13. srpna 2019 • 10:05

Kde skončí Bony? Útočník nemá smlouvu, trénuje ve čtvrté lize

Autor: vmn
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sparťanské legendy přišly popřát Jiřímu Novotnému k padesátinám
Sestry Plíškovy ve dvojrozhovoru: Nelezou si na nervy? Co nutí Kristýnu dělat její přítel?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Wilfried Bony je bez smlouvy. Někdejší útočník Sparty, kterého Manchester City kupoval za Swansea miliardu korun stále nemá nové angažmá, a tak trénuje ve Walesu s týmem Newportu, který hraje až čtvrtou nejvyšší ostrovní soutěž.„Skvělé, že s námi Wilfried Bony trénuje. Je to excelentní profík, má vynikající pracovní morálku a kluci si z toho hodně vezmou,“ napsal na Twitter trenér Newport County Michael Flynn.

Útočník z Pobřeží slonoviny si s jeho týmem plní individuální plán. V červnu mu totiž vypršela smlouva se Swansea a stále nemá podepsaný další kontrakt.

Bývalý útočník Sparty přitom prošel hvězdnými kluby, před čtyřmi lety ho Manchester City kupoval ze Swansea za v přepočtu miliardu korun.

U Citizens se ale nikdy nestal klíčovým útočníkem (v cestě mu stál Sergio Agüero)  a putoval na hostování do Stoke, aby se pak na přestup vrátil do Walesu.

Jenže zbrzdilo ho vážné zranění, přetrhl si vaz v koleni a skoro celý rok 2018 strávil na marodce.  Jeho posledním hostováním byl katarský klub Al Arabi a následovalo mistrovství Afriky.

„Chci se vrátit do Premier League,“ prohlásil nedávno v rozhovoru pro BBC. „Žiju na Ostrovech šest let, mám to tu rád, takže si promluvím s agentem a Premier League bude cíl. Mám na to, abych to dokázal.“ Fobalové přestupy sledujte ZDE>>>. 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud