Tévez hvězdou filmu!

V brzké době se začne točit film, který bude pojednávat o životě argentinského fotbalisty Carlose Téveze. O čerstvé posile Manchesteru City chce točit uruguayský režisér Adrian Caetano, který věří, že začne natáčet na začátku příštího roku.
"Život Carlita bude skromný film, v tom však bude jeho úspěch," uvedl producent Gaston Pauls. "Chceme ukázat všechny tváře Tévezova života," dodal.
Pětadvacetiletý útočník zahájil kariéru v Boce Juniors, odkud přestoupil do brazilského Corinthians. Poslední tři roky strávil v anglické lize, kde oblékal dresy West Hamu a Manchesteru United.
Fotbalista s přezdívkou "Apač" se po celý život musí potýkat s následky úrazu, kdy byl v dětství opařený horkou vodou, a na velké části těla tak má jizvy.