20. října 2019 • 22:51

Monako zvládlo obrat proti Rennes. V nastavení rozhodl Ben Yedder

Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu
LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske

Fotbalisté Monaka otočili zápas 10. kola francouzské ligy proti Rennes a vyhráli 3:2. Dvěma brankami se na vítězství podílel Wissam Ben Yedder.

Už po třech minutách hry pálil z úhlu přesně muž zápasu Ben Yedder. Devětadvacetiletý Francouz, který do týmu přišel v létě ze Sevilly, se trefil v pátém ligovém utkání v řadě. Vedení ale Monaku nevydrželo dlouho. Ve 12. minutě se po individuálním průniku trefil Faitout Maouassa, chvíli po přestávce dostal Rennes do vedení Adrien Hunou.

V 57. minutě zavelel k obratu Islám Slimaní, který využil chyby v obraně hostů a vyrovnal. Monako z následného tlaku vytěžilo branku, trefu Baldého Keity v 85. minutě však rozhodčí pro ruku neuznal. Vítězný gól vstřelil až v třetí nastavené minutě Ben Yedder, pro kterého šlo již o sedmou ligovou branku.

Monako se díky výhře dostalo ze sestupových pozic, na které má nyní náskok dvou bodů.