Lazio i bez vyloučeného Kozáka uhrálo na hřišti Boloně bod

0
Co má Třinec a nemá Sparta? V čem selhali lídři poražených?
Střeďáci na EURO: Koho k Součkovi? Dilema s parťáky i rozestavením

Útočník Lazia Řím Libor Kozák nedohrál kvůli červené kartě zápas 16. kola italské fotbalové ligy v Boloni. Hosté v oslabení udrželi bezbrankovou remízu, popáté za sebou neprohráli a díky získanému bodu se v tabulce posunuli na čtvrté místo.

Kozák, autor tří gólů římského celku v Evropské lize, nastoupil v Boloni v základní sestavě Lazia, ale zápas nedohrál.

V druhém poločase dostal dvě žluté karty a v 86. minutě musel za faul ze hřiště. Domácí celek sice krátkou početní převahu nevyužil, přesto si vylepšil pozici v boji o udržení.

Sampdoria Janov neproměnila v dalším dnešním utkání pokutový kop a prohrála na svém hřišti s Udine 0:2.

Sampdoria Janov - Udine 0:2 (17. Danilo, 28. Di Natale),

Boloňa - Lazio Řím 0:0 (za hosty Kozák ČK).