Lazio si hladce poradilo s Udine, AS Řím zachránil remízu Džeko

Lazio si hladce poradilo s Udine
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce

Fotbalisté Lazia Řím porazili v italské lize Udine 3:0 a na třetím místě tabulky mají tříbodový náskok před čtvrtým Interem Milán. Pátý je jejich městský rival AS Řím, kterému v Janově zachránil remízu 1:1 se Sampdorií gólem v nastavení Edin Džeko.

Lazio v lize vyhrálo potřetí za sebou a soupeřům v této sérii nastřílelo celkem 13 branek. Dnes se dostalo do vedení zásluhou Samirova vlastního gólu, po změně stran zvýšili vedení římského celku Nani a Felipe Anderson.

Čeští hráči Udine se na hřišti nepotkali. Antonín Barák nastoupil v základní sestavě hostů a na trávníku vydržel do 55. minuty, Jakub Jankto nastoupil o deset minut později.

Sampdoria se proti AS Řím dostala do vedení v nastaveném čase první půle, kdy Quagliarella proměnil pokutový kop. Útočník hostů Patrik Schick se po střídání dostal do hry v 63. minutě a byl u toho, když jeho tým rovněž v nastavení vytěžil z velkého tlaku vyrovnávací branku. AS Řím nicméně nedokázal zvítězit v pátém utkání po sobě.

Italská fotbalová liga:

3. kolo:
Sampdoria Janov - AS Řím 1:1 (45.+2 Quagliarella z pen. - 90.+1 Džeko).

12. kolo:
Lazio Řím - Udine 3:0 (22. vlastní Samir, 47. Nani, 87. Anderson).

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)