Nováček v problémech. Union padl potřetí v řadě, tentokrát s Frankfurtem | iSport.cz
27. září 2019 • 22:50

Nováček v problémech. Union padl potřetí v řadě, tentokrát s Frankfurtem

Liberec - Slavia: Po přesném centru Stancia zkušeně skóroval hlavou Škoda, 0:1 Liberec - Slavia: Po přesném centru Stancia zkušeně skóroval hlavou Škoda, 0:1
SESTŘIH: Karlovy Vary - Vítkovice 9:1. Totální demolice hostů, kteří tak prohráli šesté utkání v řadě SESTŘIH: Karlovy Vary - Vítkovice 9:1. Totální demolice hostů, kteří tak prohráli šesté utkání v řadě

Bundesligový nováček Union Berlín nebodoval v německé fotbalové lize potřetí za sebou. V předehrávce 6. kola německé fotbalové ligy podlehl tým z hlavního města doma 1:2 Eintrachtu Frankfurt, jenž si připsal první venkovní výhru v sezoně.

Góly začaly v Berlíně padat až po přestávce. Tři minuty po návratu z kabin se prosadil Nizozemec Bas Dost, jenž nastoupil poprvé v základní sestavě Eintrachtu. Na rozdíl dvou gólů zvýšil v 62. minutě Portugalec André Silva, domácí už pouze snížili čtyři minuty před koncem díky Nigerijci Anthonymu Ujahovi.

Frankfurt se posunul na sedmé místo tabulky, Union zůstal se čtyřmi body čtrnáctý a hrozí mu po dohrání kola pád na sestupové pozice.