Návrat Petrákovi s Hušbauerem nevyšel. Drážďany padly se Stuttgartem | iSport.cz
31. května 2020 • 15:38

Návrat Petrákovi s Hušbauerem nevyšel. Drážďany padly se Stuttgartem

Autor: ČTK, pav
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Martin Minčev, nová posila Sparty: Univerzál, může si vyhovět s Hložkem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Drážďan s českými záložníky Ondřejem Petrákem a Josefem Hušbauerem svůj první zápas po koronavirové pauze v druhé německé lize prohráli. Dynamo podlehlo 0:2 Stuttgartu, který je druhý v tabulce. Drážďanům patří poslední místo.Dynamo vstoupilo do restartované soutěže o dva týdny později než ostatní týmy vinou několika případů nákazy koronavirem, kvůli nimž muselo mužstvo začátkem května do karantény. Nyní musí zvládnout nabitý program devíti zápasů v 29 dnech.

Zachraňující se tým po dlouhé pauze nenavázal na dvě výhry z přelomu února a března a stejně jako na podzim podlehl Stuttgartu rozdílem dvou branek. Skóre otevřel v 18. minutě Hamadi Al Ghaddioui a v závěru pojistil vítězství favorita Darko Čurlinov. Hušbauer odehrál 65 minut, Petrák šel ze hřiště v 83. minutě.

Večer před zápasem přišli fotbalisty Drážďan povzbudit fanoušci, kteří se shromáždili před týmovým hotelem a rozvinuli transparent s nápisem "Společně proti zbytku světa". K tomu řada příznivců zapálila bengálské ohně.

Stuttgart udržel dvoubodový náskok před třetím Hamburkem, který zdolal 3:2 Wiesbaden.

Německá druhá fotbalová liga - 29. kolo:

Drážďany - Stuttgart 0:2, Hamburk - Wiesbaden 3:2, Heidenheim - Aue 3:0.

Vstoupit do diskuse
0
34. kolo
Články odjinud


Články odjinud