Simič končí v AC Milán. Míří do Hajduku, kterému od dětství fandí | iSport.cz
27. června 2019 • 22:05

Simič končí v AC Milán. Míří do Hajduku, kterému od dětství fandí

Autor: jp , iSport.cz
TOP VIDEA
Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu
LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po šesti letech arrivederci. Stefan Simič definitivně opouští AC Milán a míří do Hajduku Split, se kterým podepsal čtyřletou smlouvu. Český obránce se tím chce pokusit znovu nakopnout kariéru, poslední hostování ve Frosinone mu i vinou zranění vůbec nevyšlo, neodehrál ani jeden zápas. V případě hráče, který do Itálie odcházel už v šestnácti letech ze Slavie, se řešilo i možné působení ve Spartě, letenský klub ale zájem o transfer neprojevil. Simič tak zamířil do chorvatského klubu, kterého je od dětství velký fanoušek.Stefan Simič se pokusí znovu nastartovat svou kariéru. Český obránce dává po šesti letech sbohem milánskému AC a má namířeno do Hajduku Split, tedy do klubu, kterému od dětství fandí.  

Čtyřiadvacetiletý Simič v roce 2012 přestoupil ze Slavie do FC Janov, kde působil v mládežnických kategoriích. Odtud ho v srpnu 2013 koupil AC Milán. Po působení v tamní U19 začala pro českého obránce šňůřa hostování, konkrétně hrál za Varese, následně za belgický Mouscron, aby se vrátil zpět na Apeninský poloostrov do Crotone. Naposledy jej milánský velkoklub poslal na hostování do Frosinone, které ale Simičovi i vinou zranění vůbec nevyšlo, neodehrál zde ani jeden zápas. 

Simič patří k nadějným českým fotbalistům. Má na svém kontě už i debut za reprezentační A tým, který si odbyl v listopadu 2017 v přípravném utkání proti Kararu, kdy odehrál celých 90 minut a byl u výhry národního týmu 1:0. 

 
Články odjinud


Články odjinud